Кубок України. «Сокіл» зіграв внічию з «CLUST-ом» і вийшов в «Фінал восьми»

0
612

Перша гра 1/8 фіналу Кубку України між «Соколом» та «CLUST-ом» завершилася з перевагою хмельничан в три м’ячі, і по першим хвилинам гри-відповіді було цікавим, з якими ж планами, враховуючи той рахунок 3:0, вийдуть на майданчик суперники.

Гра розпочалася з атак «Сокола», і доволі швидко рахунок в грі був відкритий. Вже перше ж порушення з боку гостей призвело до голу: Владислав Первєєв пробив по воротам метрів з 13-ти, і Удовиченко не зміг врятувати свою команду. Пропущений м’яч хоча і ускладнив завдання «CLUST-у», але не змінив його план на гру. Гості додали в швидкості і почали шукати свої моменти біля воріт Шевченка. «Сокіл» до такої гри був готовим, всі напрямки атак перекривалися, але на 9-й хвилині втрата м’яч в середині майданчика дозволила киянам миттєво перейти в контратаку, на її вістрі опинився Сергій Чеберяк, і, пробиваючи по воротам з меж штрафного майданчика, не схибив.

Втім, рівновага на табло була лише одну хвилину. Вже господарі скористалися провалом «CLUST-у», і Первєєв в контратаці вивів Хамдамова на удар. З ним Удовиченко впорався, але на м’ячі першим був Кирило-Ілля Бабак, який ударом метрів з семи вразив ворота.

«Сокіл» повернув собі перевагу, і продовжував грати на майданчику впевнено. Гості різноманітно атакували, були спроби зіграти «до вірного» і спроби дальніх ударів Мельника та Семенченка. «Сокіл», захищаючись, не полишав надії збільшити перевагу, але пробити дальніми ударами Удовиченка не вдавалося, а це наполегливо намагалися зробити майже всі гравці першої четвірки.

По перерві у воротах «CLUST-у» з’явився Гуйван, рівно за хвилину він вперше поступився своїм місцем Бессалову, і гості почали грати «5 на 4». Багато катали м’яч гості на половині «Сокола», але зрівняли рахунок вони при форматі «4 на 4», коли низовий дальній удар Семенченка не зміг відбити Шевченко.

При грі «5 на 4» кияни не були бездоганними, і у «Сокола» було кілька можливостей, щоб вразити порожні ворота. Втім, м’яч летів повз, і це надихало гостей. Неймовірний момент самотужки створив Мельник, коли на швидкості пройшов двох суперників, далі був удар з семи метрів, але Шевченко зіграв просто блискавично, потягнувши м’яч з кута воріт.

Таким малюнок залишався практично до завершення гри. Час спливав для гостей дуже швидко, на майданчику іноді було більше нервів, ніж гри, тому і виникали паузи. За 4.47 до завершення другого тайму Валерій Директоренко взяв тайм-аут, але і господарі теж в цей час могли перепочити та почути настанови Романа Ковальчика. За кілька секунд до сирени виникла невеличка сутичка, підсумком якої стала червона картка Мельнику і жовта Сохоруку, але загальний підсумок протистояння «Сокола» та «CLUST-у» вже був визначений – в «Фінал восьми» проходить наша команда.

Наступна гра «Сокола» вже в п’ятницю, 7 квітня. В Рівному наша команда зіграє з місцевим «Кардиналом-Рівнестандарт», це буде заключна гра в регулярному чемпіонаті для обох команд, і вона вже ніякого турнірного значення не має.

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ