Кубок України. «Сокіл» переміг в Києві «CLUST» завдяки трьом «сухим» м’ячам

0
465

Середа, 22 березня, в українському футзалі – великий кубковий день, протягом якого відбулися шість перших матчів стадії 1/8 фіналу. Увага хмельницьких вболівальників футзалу була прикута до Києва, де «Сокіл» зустрічався зі столичним «CLUST-ом».

Доволі спокійно розпочалася гра, і хоча суперники зустрічалися в чемпіонаті відносно нещодавно, певний час пішов на пошук слабких місць в захисті. І фактично за відсутності гольових моментів «Сокіл» на четвертій хвилині відкрив рахунок. Шевченко від своїх воріт зробив довгу передачу, і Олег Гуцуляк, випередивши Гуйвана і Семенченка, головою переправив м’яч до сітки. Попри відкритий рахунок, на майданчику продовжувалася спокійна гра, де кожна з команд намагалася створити свій момент. На 8-й хвилині такий виник у господарів, але Семенченко після закидання з кутового потужно пробив поруч зі штангою. І одразу гольова відповідь «Сокола»: Гуцуляк втік від суперника на правому фланзі, зробив поперечну передачу на Органа, і Олександр невідпорно пробив під поперечину. Головний тренер «CLUST-у» Валерій Директоренко змушений був брати тайм-аут.

Але це не вплинуло. За дві хвилини Британ грубо збив Органа, за що отримав жовту, а «CLUST» третій м’яч. Первєєв потужно пробив зі штрафного, Гуйван не зміг зафіксувати м’яч, і Кирило-Ілля Бабак першим був на добиванні. Реакція тренера господарів на це – зміна Гуйвана на Удовиченка.

В найближчі хвилини «CLUST» видав активний відрізок, гра точилася на половині «Сокола», тому на 12-й хвилині вже Роман Ковальчик змушений був брати тайм-аут. Гру вдалося заспокоїти, але проблемою для нашої команди стали фоли, яких на 16-й хвилині назбиралося п’ять. Переважну більшість решти часу «Соколу» доводилося працювати в захисті, і наша команда змогла не наразитися на шостий фол і зберегти свою перевагу в рахунку.

Другий тайм розпочався з моменту Бабака, але Кирило-Ілля зліва пробив вище воріт. На це на 23-й хвилині Максим Чеберяк відповів несильним низовим ударом, після якого м’яч влучив у штангу. За хвилину ще одна атака «CLUST-у», і м’яч після удару Семенченка знову знайшов каркас воріт. Поступово обидві команди почали заводитися, на майданчику було багато емоцій і нервів, і на 26-й хвилині Роман Ковальчик взяв тайм-аут.

На 31-й хвилині Валерій Директоренко кинув на майданчик п’ятого польового гравця, яким був Мельник. Це була перша спроба, згодом – ще кілька, на яких п’ятим грав Моспан, і він на 34-й хвилині з метра примудрився пробити в штангу. У «Сокола» було кілька непоганих перехоплень, після одного з них міг забивати Данилюк, але захисник встиг закрити ворота. На останній хвилині супершанс був у Бабака, але він пробив у Аксьонова, який був на лінії воріт.

За кілька секунд пролунала фінальна сирена. 3:0 перемога «Сокола», за два тижні гра-відповідь у Хмельницькому, яка і вирішить долю путівки до «Фіналу восьми» від цієї пари суперників.

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ