Кубок України. «СОКІЛ» – «CLUST». Анонс гри-відповіді 1/8 фіналу

0
460

Після вирішення всіх своїх питань в регулярному чемпіонаті представники Екстра-ліги повертаються до Кубку України, в якому цього тижня відбудуться кілька матчів стадії 1/8 фіналу. Для переважної більшості команд це будуть матчі-відповіді, але, наприклад, в парі «in.IT» та «Кардиналу-Рівнестандарт» відбудеться тільки перша гра, а гра-відповідь – трохи пізніше. Втім, два екстра-лігових колективи між собою кращого вже визначили: львівська «Енергія» після двох перемог над МСК «Харків» стала першим учасником «Фіналу восьми».

Хто стане другим, це визначиться в Хмельницькому, де гра-відповідь між «Соколом» та «CLUST-ом» за часом розпочнеться 5-го квітня раніше всіх інших матчів. З понеділка обидві команди розпочали підготовку до цієї гри, адже в суботу команди Романа Ковальчика та Валерія Директоренка були задіяні в іграх в рамках заключного туру регулярного чемпіонату. Вони для тренерів принесли протилежні результати, але їх не варто розглядати у відриві від турнірної ситуації в групах «Захід» та «Центр», і відповідно, робити через них якісь глибокі висновки стосовно стану команд напередодні гри в кубковому турнірі. Тим не менше, згадати про тих варто.

«Сокіл» ще до гри в Сумах з «Рятувальником» визначився і зі своєю участю в плей-офф, і з підсумковим місцем. Більше того, на той момент вже знав, з ким доведеться грати в плей-офф на стадії 1/4 фіналу. Саме від цього наша команда і відштовхувалася перед виїздом до Сум. Що варто відзначити, що через щільність ігор у «Сокола» не було ніякої цілеспрямованої підготовки до гри з «Рятувальником», адже після гри з «Кардиналом-Рівнестандарт» було одне легке відновлюване тренування, а в п’ятницю потрібно було вирушати в багатогодинну подорож. По-друге, гру з «Рятувальником» Роман Ковальчик вже розглядав як етап підготовки до кубкової гри з «CLUST-ом» та майбутніх ігор плей-офф з «ХІТом», тому команда мала специфічний план на гру. Звісно, в ньому ніяких чином не було відмови від досягнення позитивного результату, і якщо довелося в Сумах зазнати поразки, то план в потрібному обсязі реалізований не був, що після гри Роман Ковальчик і відмітив: «В цій грі в мене були свої завдання, команді також було поставлене чітке завдання по веденню цієї гри, з яким вона не впоралася». Що ж, на визначення з тим, чому команда з завданням не впоралася та на виправлення помилок у гравців всього два тренування, в понеділок та вівторок, а в середу «Сокіл» зобов’язаний бути на майданчику згуртованою боєвою одиницею, яка має бути налаштована на головне – на здобуття результату, який дозволить кваліфікуватися до «Фіналу восьми».

«CLUST», на відміну від «Сокола», лише в заключній грі «регулярки» визначався зі своїм місцем в турнірній таблиці, але не можна пройти повз те, що у підопічних Валерія Директоренка був тиждень на підготовку до гри з «Кардиналом-Рівнестандарт», в той час як у рівнян фактично день, бо, нагадаємо, в середу в них була гра в Хмельницькому, яка відібрала чимало сил. Цей фактор не можна відкидати, якщо згадати, як в першому таймі «CLUST» буквально розривав «кардиналівців». Щодо перебігу подій в другому таймі, то тут і характер досвідчених гравців «Кардиналу-Рівнестандарт», і певна розслабленість «кластівців» призвели до того, що по перерві в грі намалювалася якась інтрига, нехай і прожила вона трохи більше десяти хвилин. Що з тієї гри варто винести «Соколу» і на що звернути увагу, це все ж таки різноманітні і ефективні дії гравців київської команди в атаці, яка в трьох останніх переможних матчах «CLUST-у» в регулярному чемпіонаті засмучувала суперників 17 разів.

Щодо першої кубкової гри «Сокола» та «CLUST-у», то футзал така гра, що навіть три м’ячі переваги – це в ній не гарантія спокійного життя. Скоріше навпаки, передумова підвищеної налаштованості суперника, який дуже добре пам’ятає, що він спроможний забивати за один тайм навіть шість м’ячів. З іншого боку, «Сокіл» цього сезону провів з «CLUST-ом» вже три гри, тому наші гравці повністю в курсі стосовно того, як протидіяти його сильним сторонам та як використовувати вразливі моменти. Справа залишається лише одночасно в простому та складному – всі свої знання втілити в життя на майданчику. Це буде вирішальним, і гарантією просування по кубковій дистанції.

Кубок України. 1/8 фіналу. Гра-відповідь
Хмельницький. 5 квітня, середа. 12.00
Перша гра 3:0

«СОКІЛ» (Хмельницький) – «
CLUST» (Київ)

Арбітри: Артем Духан (Луганська обл.), Олександр Плахов (Чернівці), Каріна Лучковська (Хмельницький)
Хронометрист: Юрій Жмурко (Хмельницький)
Спостерігач арбітражу: Олег Іванов (Дніпро)

Ексклюзивна трансляція на офіційному сайті СК «СОКІЛ» та на You Tube-каналі СК «Сокіл».

В решті пар 1/8 фіналу зустрічаються:

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «ХІТ» (Київ) (перша гра 1:3)
6.04 «in.IT» – «Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне)
«Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне) – «in.IT» (дата гри не визначена)
МСК «Харків» (Харків) – «Енергія» (Львів) – 1:4, 1:3
6.04 «Галицька здоба» (Львів) – «Любарт» (Луцьк) (перша гра 2:2)
«Яско» (Вінниця) – «Черкасиобленерго» (Черкаси) (перша гра 3:3)
8.04 «Athletic Futsal» (Дніпро) – «Адвокат і Ко» (Кременчук) (перша гра 5:2)
«Рятувальник» (Ромни) – «SkyUp Futsal» (Київ) (перша гра 2:1)

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ