Кубок України. «CLUST» – «СОКІЛ». Анонс першого матчу 1/8 фіналу

0
376

При і так інтенсивному режимі, в якому команди Екстра-ліги грають в кінці березня в чемпіонаті, вирішуючи питання, пов’язані з плей-офф, щоб їм життя не здавалося медом, Асоціація футзалу України вирішила в ці ж дати провести ігри 1/8 фіналу Кубку України, базовим днем яких є середа, 22 березня. Це відверто саме зараз непотрібне командам додаткове навантаження, але процес вже запущений, і в деяких парах суперники навіть вирішили підлаштувати їх проведення під матчі регулярного чемпіонату, як це, наприклад, зробили «Енергія» та МСК «Харків», які в четвер зіграють у Львові між собою знову, але вже в залік другого туру четвертого етапу.

Якщо вже говорити про жереб цієї стадії кубкового турніру, то його при всій парадоксальності не можна не визнати цікавим. Чотири з восьми пар складають команди Екстра-ліги, що в кожній з них гарантує шанси 50 на 50. Ще двом командам з Екстра-ліги, «Черкасиобленерго» та «Рятувальнику», дісталися доволі міцні, награні і з добрим підбором гравців опоненти, що не обіцяє «енергетикам» та «рятувальникам» легкого життя та яскравих перспектив – за чвертьфінал треба буде побитися. Ще дві пари в 1/8 фіналу складені з аматорських колективів, і серед них «темною конячкою» є хіба що команда з Кременчука, яка в цій стадії кубку опинилися без боротьби, оскільки її суперник в другому попередньому раунді несподівано знявся з турніру.

Цікавим обіцяє бути суперництво за право зіграти в «Фіналі восьми» «CLUST-у» та «Сокола». Чим це ствердження обумовлене? Відносно нещодавно команди Валерія Директоренка та Романа Ковальчика провели два бойових матчі в регулярному чемпіонаті. Результат їхній відомий – це дві перемоги столичної команди, але згадаємо, що обидва матчі гралися в лютому, і це був той період для хмельничан, коли кілька гравців тільки-но повернулися до гри після тривалої перерви і ніяк не могли перебувати в оптимальному стані. Через те і незбалансованість четвірок, неможливість вести гру в стабільному режимі, що, відповідно, надавало шанси супернику. До того ж, доводиться констатувати, що в цих двох іграх з «CLUST-ом» наші гравці припускалися численних індивідуальних помилок, чим результативно користався суперник.

З чим же підходять до своєї першої кубкової гри суперники? Що їх поєднує – це на позитиві. Столична команда у минулу суботу взяла впевнений реванш у «in.IT» за поразку на другому етапі, одночасно здобувши перемогу з рекордним для себе рахунком 7:0. Раніше найбільшими перемогами у «CLUST-у» були два рази по 4:0 над «Рятувальником» та «Черкасиобленерго». До того ж, «CLUST» зберігає перспективи (не будемо давати їм оцінку, хороші, непогані чи примарні, головне – зберігає) на те, щоб потіснити МСК «Харків» з другої сходинки турнірної таблиці групи «Центр». Втім, про це підопічні Валерія Директоренка, готуючись до гри з «Соколом», точно не думають, а почнуть це робити напередодні своєї найближчої гри – у Львові з «Енергією». Головне зараз для нашого суперника – все ж таки глибоке задоволення від дуже результативної перемоги, та ще й без пропущених м’ячів.

У «Сокола», звісно, такого «глибокого задоволення» після своєї останньої гри бути не може, адже команда в грі з «ХІТом» не здобула очок, хоча таке завдання перед собою ставила. Але підстави для хоча б часткового оптимізму у наших гравців є. Все ж таки до оцінки своїх матчів в «Соколі» підходять не тільки відштовхуючись від результату, а і аналізуючи свою гру. А вона в Києві була чи не якіснішою за кілька останніх матчів проти «ХІТа». Можна пригадати, що по результату у «Сокола» були поразки і з меншим рахунком, ніж той, що був зафіксований минулої суботи. В попередні сезони були поразки і 1:4, і 2:4, але в тих матчах не було такого, щоб наша команда нав’язувала «ХІТу» свої умови гри. Поки що не такий тривалий час, як цього хотілося б, але окремі відрізки гри були доволі якісними. Це і початок гри, який завершився абсолютно логічним голом, який вже напрошувався у ворота «ХІТа». Це і другий тайм, в якому були відрізки, коли наша команда затискувала суперника на його половині. Певний осад після гри в Києві залишився від того, що «Сокіл» в другому таймі жодного разу не зміг скористатися тією перевагою, але тут, зрозуміло, не все залежить тільки від самих гравців, а треба враховувати, що у воротах «ХІТа» в другому таймі був не останній в Екстра-лізі воротар. Сухов, як відомо, буває різним: може і за комірець напропускати, може грати так, як він грав в заключні хвилини пам’ятної всім гри «Кардинал-Рівнестандарт» – «ХІТ», а може і так, як він грав в другому таймі проти «Сокола». Що ж, будемо працювати далі і наближати час, коли руки дійдуть до того, щоб і у ворота, які буде захищати Сухов, влітало не менше, ніж «Сокіл» забивав в своїх попередніх іграх у ворота «CLUST-у» чи «Черкасиобленерго».

На завершення варто додати, що гра-відповідь у Хмельницькому між «Соколом» та «CLUST-ом» запланована на 5 квітня. Раніше це виглядало так, що вона буде гратися після завершення регулярного чемпіонату, але чи так буде – це зараз питання. Адже, нагадаємо, у нашої команди підвисли дві незіграні гри з «Кардиналом-Рівнестандарт», і коли їх догравати, відповіді немає не від кого. Очевидно лише одне – до п’ятого квітня їх догравати точно немає коли.

Кубок України. 1/8 фіналу. Перший матч
Київ. 22 березня, середа. 14.00

«
CLUST» (Київ) – «СОКІЛ» (Хмельницький)

Арбітри: Євген Гордієнко (Одеса), Олег Гопка (Черкаси), Руслан Лутій (Київ)
Хронометрист: Дмитро Каркаєв (Київ)
Спостерігач арбітражу: Віталій Олійник (Київ)

Трансляція на офіційному сайті СК «СОКІЛ» та на You Tube-каналі Асоціації футзалу України.

В решті пар 1/8 фіналу зустрічаються:

«ХІТ» (Київ) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
«in.IT» (Львів) – «Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне) (дата гри не визначена)
«Енергія» (Львів) – МСК «Харків» (Харків)
«Любарт» (Луцьк) – «Галицька здоба» (Львів)
«Черкасиобленерго» (Черкаси) – «Яско» (Вінниця)
25.03 «Адвокат і Ко» (Кременчук) – «Athletic Futsal» (Дніпро)
«SkyUp Futsal» (Київ) – «Рятувальник» (Ромни)

Прес-служба СК «СОКІЛ»