Кубок трьох націй. Україна в результативному матчі перемогла Молдову

0
508

За два дні після п’ятничної гри, яка мала статус товариської, збірні Молдови та України знову зіграли одна проти одної, але недільна гра вже йшла в залік «Кубку трьох націй», третім учасником якого є збірна Румунії.

В порівнянні з грою дводенної давнини Олександр Косенко пішов на незначні зміни. Так, місце в воротах зайняв Юрій Савенко, а першою на майданчик вийшла четвірка на чолі з Петром Шотурмою. Ці зміни ніяким чином не могли вплинути на співвідношення сил, в якому збірна України мала беззаперечну перевагу. Мали відкривати рахунок Шотурма (його удар зі штрафного відбив Китороаге), Радевич (не влучив по м’ячу, коли знаходився біля воріт на відстані семи метрів), а зробив це на 6-й хвилині Андрій Мельник потужним дальнім ударом під поперечину. Господарі виглядали на майданчику відверто безпорадно, і до середини тайму Ігор Корсун та Віталій Радевич довели перевагу українців до трьох м’ячів.

Тим часом, біля воріт Савенка було практично без моментів, і гол, після якого Молдова «розмочила» рахунок, українці привезли собі самі. Малишко необачно повернув м’яча Савенку, це був другий дотик у воротаря, арбітри призначили вільний удар з дуги, який і був реалізований Адріаном Лашку. Гол надихнув господарів, вони заграли більш агресивно, і на 17-й хвилині Крістіан Обаде чудовим ударом майже від правої бровки вразив дальню дев’ятку. Олександр Косенко одразу змушений був брати тайм-аут, після якого Україна змогла зусиллями Корсуна реалізувати один з кількох своїх гольових моментів.

Перерва пішла на користь господарям майданчику, які зрозуміли, що з Україною можна не тільки сидіти в захисті, але й і атакувати. Гра пішла на зустрічних курсах з моментами біля обох воріт, в завершенні яких суперники не були бездоганними, наприклад, Лашку при виході сам на сам з Савенком пробив поруч зі штангою. У України ж марними були спроби переграти воротаря з боку Фаренюка та Абакшина. Безгольова крига скресла в середині тайму, коли протягом кількох секунд забитими м’ячами обмінялися Ярослав Лебідь та Обаде. За хвилину вдало на добиванні зіграв Ігор Чернявський, що дозволило гостям почуватися впевненіше.

За чотири хвилини до фінальної сирени Молдова перейшла на гру з п’ятим, що дозволило провести результативну комбінацію, після якої Обаде оформив хет-трик. Саме після цього Косенко знову взяв хвилину, після якої у воротарській футболці на майданчик вийшов Михайло Зварич. Це дозволило українцям тримати м’яч, вивести Петра Шотурму на ударну позицію, з якої капітан збірної України не схибив. Далі черга грати з п’ятим перейшла до Молдови, але на рахунок це вже не вплинуло.

Гра між збірними Румунії та України в рамках «Кубку трьох націй» відбудеться в понеділок, 19 вересня, початок о 18.00.

Чореску. 18 вересня. Кубок трьох націй
Молдова – Україна – 4:7 (2:4)

Молдова: Олег Китороаге – Константін Бурдужель, Крістіан Обаде, Сергій Такот, Андріан Лашку – Даніель Адам, Константін Гуржуй, Сержиу Цимпеу, Леонід Подлеснов, Валеріу Гургуров, Ліліан Гуцу, Андрей Негара, Юліан Кожокару – Артьом Кубань, Алексєй Капсамун
Головний тренер Володимир Вусатий

Україна: Юрій Савенко – Петро Шотурма, Ігор Корсун, Михайло Зварич, Ігор Чернявський – Даниіл Абакшин, Микола Микитюк, Ярослав Лебідь, Євген Сірий, Артем Фаренюк, Сергій Малишко, Віталій Радевич, Андрій Мельник – Кирило Ципун, Олександр Сухов
Головний тренер Олександр Косенко

Голи: Андріан Лашку, 13, Крістіан Обаде, 17,30,37 – Андрій Мельник, 6, Ігор Корсун, 8,19, Віталій Радевич, 10, Ярослав Лебідь, 30, Ігор Чернявський, 31, Петро Шотурма, 38

Попередження: Андріан Лашку, 31 – Ігор Чернявський, 33, Микола Микитюк, 36

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ