Кубок Преміум-ліги: «Сокіл-2» – «Ехо-Ветеран». Анонс матчу

0
2559

Кубок Преміум-ліги з міні-футболу-2020. 

Другий попередній етап

«Сокіл-2» – «Ехо-Ветеран»

6 вересня. 15:00. НВК №10. 2 майданчик.

Щойно закінчився черговий чемпіонат з міні-футболу, як на черзі старт розіграшу Кубку Преміум-ліги-2020. Цього сезону терміни його проведення кардинально відрізняються від тих, які ми звикли бачити минулими роками. Якщо раніше він традиційно розігрувався паралельно з чемпіонатом, то цього разу організаторами змагань було вирішено перенести його на вересень місяць. Це було зроблено для того, щоб зменшити навантаження на команди та ще більше підігріти інтерес до кубкових протистоянь в цілому.

«Сокіл-2» на мажорній ноті завершив нинішній сезон, гідно відповівши усім критикам та виборовши головний трофей сезону в своєму дивізіоні. Тепер підопічні Віталія Розпаченюка стартують у кубкових протистояннях, розпочинаючи свій шлях зі стадії 1/32 фіналу. Їх першим суперником стане представник Дивізіону 4, команда «Ехо-Ветеран». Цей колектив представляє місто Бердичів та кожного тижня героїчно долає майже 200 кілометрів, щоб довести собі та іншим учасникам змагань власну боєздатність та майстерність. Не дивлячись на усі проблеми з логістикою, цей клуб вже є ветераном Преміум-ліги, щоправда зимової. Багато сезонів поспіль він успішно виступав у 4-му, а згодом 3-му Дивізіоні міста, поки об’єктивні причини не змусили братів Якимчуків тимчасово припинити свої виступити в найсильнішому турнірі Хмельниччини. Однак цього року «Ехо», додавши до своєї назви солідну приставку «Ветеран», як птах Фенікс, відродився і нагадав усім про свої минулі звитяги. І ні в кого язик не повернеться сказати, що перший млинець виявився глевким. Навпаки, маючи досить скромний кадровий потенціал, «червоні» успішно виступили на груповому етапі, ставши найбільш результативною командою групи Б. 58 забитих голів – це другий показник серед 24-х команд, більше разів ворота суперника вразили лише опоненти з групи А – «Меблі-Лідер». Вийшовши з групи з почесного 6-го місця, «Ехо-Ветеран» у рівній боротьбі поступився «Ветерану» з Нової Ушиці – 6:4 та припинив боротьбу за головний трофей. У розіграші Кубку «Brave GK» бердичівці досить несподівано програли «Легіону» – 3:4, однак передбачувано здолали «Ехо», таким чином підвівши риску в виступах команди у цьому сезоні.

Головним козирем «Ехо» являється блискавичний перехід з оборони в атаку. Феноменальна зіграність та неймовірна швидкість допомагає «червоним» раз по раз успішно ловити спантеличених опонентів на контратаках, а характер та міцна командна дисципліна терпіти та зберігати власну перевагу до фінальної сирени. Зірками цього «Ехо», як і раніше, залишаються брати Якимчуки, над якими, таке відчуття, час не владний. Справжнім відкриттям цього сезону стала гра юного Петренко, який 20 разів вразив ворота суперників та блискуче діяв, як в завершальній стадії, так і в подіграші партнерам. Найбільш слабкою ланкою є воротар команди. Він ще зовсім юний, а, як відомо, воротарі стають майстернішими саме з часом, тому хочеться вірити, що у молодого голкіпера все ще попереду. Не вистачає бердичівцям і кадрового підсилення, що особливо помітно на фінальних хвилинах. Дуже важко «Ехо-Ветерану» вдаються вольові перемоги, через елементарний брак сил та енергії. Є відчуття, що у цьому протистоянні ми побачимо багато голів та яскравих епізодів. «Сокіл-2» звичайно рахується фаворитом пари, однак гра суперника заточена саме під таких опонентів, а це значить, що нудною гра точно не буде.

Орієнтовні склади:

«Сокіл-2»: Гринь, Я. Гончар, Зданевич, Барабаш, Храпач, Омарі, Д. Михайленко, Розпаченюк, Рудюк, Грушкевич, Бігос, Обруч, Кручек

«Ехо-Ветеран»: А. Якимчук, С. Якимчук, Кострицький, Петренко, Базилівський, Квятківський, Падалко

Прес-служба СК «Сокіл» 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ