Кубок Львівщини. «Сокіл» переміг «In.IT» і вийшов в фінал

0
951

Здолавши напередодні «Кардинал-Рівнестандарт», «Сокіл» зробив вагомий крок на шляху до фіналу «Кубку Львівщини», але для того, щоб зіграти в вирішальній грі передсезонного турніру, нашій команді був потрібний позитивний результат і в грі з аматорським клубом «In.IT». «Айтішники» вже встигли показати, що є міцним горішком, про що свідчить нічия з «Кардиналом-Рівнестандарт», до того ж, у «In.IT» була вагома турнірна мотивація, адже в разі перемоги саме львів’яни виходили до фіналу, де свого суперника вже з суботи чекає львівська «Енергія», як переможець групи А.

Небагатими на гольові моменти вийшли стартові хвилини гри, протягом яких суперники обмінювалися лише дальніми ударами. На шостій хвилині Шевченко двічі спробував підключатися до атак, на другій спробі Сергій навіть пробив здалеку по воротах, вийшло поруч зі штангою. За три хвилини Шевченко ударом з 15-ти метрів вже влучив в ствір, Грицків відбив м’яч, але добивання Подлюка заблокували.

«Сокіл» набагато більше суперника володів м’ячем, але львів’яни щільно захищалися, і провести атаку «до вірного» було дуже складно. Тому Роману Ковальчику довелося за 5.02 до перерви брати тайм-аут, щоб внести корективи в дії своїх підопічних. Однак час спливав, а суттєвих змін в грі не було. Не допомагали «Соколу» і численні стандарти, і реальну нагоду вийти вперед «Сокіл» втратив перед самою перервою. Наша команда спіймала суперника на контратаці, після діагоналі від Хамдамова Абзалов в падінні бив з-меж штрафного майданчика, але влучив м’ячем в лице Грицківу.

Крига скресла на 12-й секунді другого тайму: Артур Подлюк вітром пронісся лівим флангом, а потім ударом з дуги і з носка спрямував м’яча в дальній кут воріт. За хвилину стало вже 2:0: Хамдамов з кутового прострілив на Кирило-Іллю Бабака, який спокійно вразив відкриті ворота.

Перевага в два м’ячі дозволила нашій команді діяти спокійно, а всі спроби суперника якось розвернути гру не мали наслідків. Не маючи ігрових аргументів, львів’яни почали грати брудно, і вже на 26-й хвилині в пасиві мали три фоли та ще й жовту карту Писька.

Збільшити свою перевагу «Сокіл» міг на 31-й хвилині після ауту, але потужний дальній удар Подлюка лише струсонув штангу. За дві ж хвилини у «айтішників» до атак почав підключатися Грицків, і перша спроба так і залишилася спробою. За 5.56 після тайм-ауту «In.IT» вже Саприка вийшов п’ятим, нашій команді довелося захищатися, але до голу Писька в ворота Бабенка призвели не атаки суперника, а власна помилка біля своїх воріт.

Мінімальна перевага напружувала ситуацію, до того ж ще вочевидь «попливли» арбітри, приймаючи незрозумілі рішення. У «Сокола» назбиралося п’ять фолів, і це теж було не в плюс. Втім, зробити супернику нічого наші гравці так і не дозволили – перемога 2:1, і «Сокіл» в фіналі «Кубку Львівщини».

Вирішальна гра відбудеться 16 серпня, о 15.00.

15 серпня. Львів. «Кубок Львівщини». Група Б. 3-й тур

«In.IT» (Львів) – «Сокіл» (Хмельницький) – 1:2 (0:0)

«In.I: Ростислав Грицків – Роман Саприка, Олег Буцик, Тарас Абрамчук, Володимир Когут – Андрій Федюк, Нікіта Єлфімов, Роман Танечник, Ярослав Писько, Олег Галамага, Андрій Задорожний, Ярослав Нідзельський – Владислав Кобрин, Руслан Мірзаєв
«Сокіл»: Сергій Шевченко (Богдан Бабенко, 21) – Андрій Хамдамов, Артур Подлюк, Кирило-Ілля Бабак, Костянтин Абзалов – Микола Сохорук, Владислав Первєєв, Богдан Токар, Олег Гуцуляк – Вадим Данилюк, Олексій Боднар, Максим Стрельцов, Єгор Донець, Олександр Орган, Роман Татумірак – Олег Чайка

Голи: Ярослав Писько, 37 – Артур Подлюк, 21, Кирило-Ілля Бабак, 22

Попередження: Ярослав Писько, 26 – Костянтин Абзалов, 37, Артур Подлюк, 37

Турнірна таблиця групи Б
1. «Сокіл» – 2 гри, 6 очок, м’ячі 6:3
2. «In.IT» – 2 гри, 1 очко, м’ячі 4:5
3. «Кардинал-Рівнестандарт» – 2 гри, 1 очко, м’ячі 5:7

Результат ще одного матчу, зіграного 15 серпня:

Група А
«Галицька здоба» (Львів) – «Славута» (Славута) – 4:2

Турнірна таблиця групи А
1. «Енергія» – 2 гри, 6 очок, м’ячі 5:0
2. «Галицька здоба» – 2 гри, 3 очки, м’ячі 4:4
3. «Славута» – 2 гри, 0 очок, м’ячі 2:7

Товариська гра
«Енергія» (Львів) – «Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне) – 3:1

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ