Кубок Львівщини-2023 ЗСУ. «Сокіл» впевнено переміг «Любарт»

0
812

Не здобувши перемог і очок на груповому етапі, «Сокіл» та «Любарт» в грі за сьоме місце мали просту додаткову мотивацію – після фінальної сирени на позитиві вирушити додому. Тренерський штаб нашої команди, серед інших завдань на цю фактично тренувальну гру, запланував надати ігровий час тим гравцям, які в попередніх іграх грали або не так багато, або не виходили на майданчик взагалі.

В стартові хвилини «Сокіл» був більше на м’ячі, і дві свої атаки довів до ударів Гуцуляка, з якими впорався Горнік. Надалі були удари Чижика та Абзалова, після яких м’яч летів поруч з воротами. Нарешті, на 6-й хвилині Данііл Чижик підкорегував приціл і низовим ударом зліва вразив дальній кут воріт.

За повільного темпу гри «Сокіл» мав нагоди збільшити рахунок, але заважала це зробити, особливо на стандартах, відсутність завершального влучного удару. «Любарт» вперше огризнувся аж на 13-й хвилині, коли Мізюк справа з гострого кута струсонув поперечину. На 16-й хвилині гру на себе взяв Владислав Первєєв, коли на замаху «качнув» Тимціва і справа невідпорно пробив в дальній кут. За три хвилини Бабак розібрався з захисником, пробив, Горнік трохи зачепив м’яч, але він продовжив котитися в напрямку воріт, і за лінію його відправив Андрій Богославський. 3:0 – повна перевага «Сокола» в першому таймі, показовим моментом якого є всього один фол на дві команди.

По перерві Роман Ковальчик почав активно підключати до гри Артура Хібовського та Ростислава Ростківського, які грали в різних четвірках з більш досвідченими гравцями. Цікаво, що кожний з них в своїй першій же зміні мав по нагоді відзначитися, але обидва рази завадив Горнік. На 28-й хвилині Антон Дригульський відтер Хібовського від м’яча, після чого вийшов на ударну позицію і метрів з 9-ти потужно пробив під поперечину.

На перебіг гри це ніяк не вплинуло, адже проходила вона в постійних атаках «Сокола». Іноді наші гравці навіть перегравали перед воротами, намагаючись розігрувати м’яч «до вірного». Згодом в наших воротах з’явився Шевченко і зробив кілька спроб підключитися до атаки. За 2.44 хід у відповідь від Назара Бугайчука – гра «Любарту» з п’ятим. Призвело це до того, що лучани начудили біля своїх воріт, і їх порожні вразив Кирило-Ілля Бабак. Крапку ж в грі постав Чижик, розстрілявши ворота могутнім ударом з дуги – 5:1.

«Любарт» (Луцьк) – «СОКІЛ» (Хмельницький) – 1:5 (0:3)

11 серпня. «Кубок Львівщини-2023 ЗСУ». Гра за 7 місце
Львів

Арбітри: Олександр Єлшанський, Андрій Савельєв (обидва – Суми)

«Любарт»: Станіслав Горнік (Юрій Близнюк, 29) – Дмитро Романюк, Ігор Тимців, Олександр Сименко, Богдан Мізюк – Максим Матвійчук, Владислав Козачок, Станіслав Шклярук, Михайло Запорожець, Владислав Кузнєчіков, Антон Дригульський, Назарій Кузьмич
Головний тренер Назар Бугайчук

«СОКІЛ»: Ярослав Кожуховський (Сергій Шевченко, 33) – Богдан Токар, Олег Гуцуляк, Микола Сохорук, Владислав Первєєв – Андрій Богославський, Данііл Чижик, Андрій Хамдамов, Костянтин Абзалов – Кирило-Ілля Бабак, Ростислав Ростківський, Артур Хібовський
Головний тренер Роман Ковальчик

Голи: Антон Дригульський, 28 – Данііл Чижик, 6,40, Владислав Первєєв, 16, Андрій Богославський, 19, Кирило-Ілля Бабак, 38

Результати інших стикових матчів «Кубку Львівщини»:

Група за 5 місце
«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «SkyUp Futsal» (Київ) – 0:3

Гра за 3 місце
«Енергія» (Львів) – «in.IT» (Львів) – 4:2

Фінал
«Aurora Team» (Київ) – «ХІТ» (Київ) – 3:6

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ