“Кубок Конференцій” (U-15): збірна Заходу розпочала підготовку у Хмельницькому

0
4517

До складу збірної Заходу викликані 16 гравців із 6 клубів Конференції

У п’ятницю, 31-го березня, в Хмельницькому збірна Західної конференції (U-15) розпочала чотириденний підготовчий збір, в якому у режимі дворазових тренувань готуватиметься до участі у “Кубку Конференцій”, який пройде у Києві 4-5 квітня. Як зазначив головний тренер збірної, Віталій Розпаченюк, його головною метою буде відпрацювання тактичних та технічних елементів, а також награвання “четвірок”.

Крім того, Віталій Розпаченюк визначився із складом команди на турнір. До складу збірної Заходу викликані 16 гравців, які представляють шість клубів Конференції. Кістяк команди сформують вихованці ДЮСШ “Спортлідер+”, які два тижні тому стали чемпіонами України у аналогічній віковій категорії – виклик до лав збірної отримали дев’ять гравців хмельницької команди. По два гравці представлять у збірній івано-франківський “Ураган” та львівську “Енергію-Інтер”, а також у збірній Заходу зіграє по одному представнику славутської “Юності”, “ДЮСШ-1-БДЮТ” (Червоноград) та чернівецької “ДЮСШ-1-Освіти”.

СКЛАД ЗБІРНОЇ ЗАХОДУ НА УЧАСТЬ У “КУБКУ КОНФЕРЕНЦІЙ” (U-15):

Воротарі: Гринь Артур, Гончар Ярослав, Мазур Ілля (усі – ДЮСШ “Спортлідер+”);

Польові гравці: Пелих Олександр, Омарі Ідріс, Барабаш Артем, Первеєв Владислав, Хмиз Олександр, Зарванський Віталій (усі – ДЮСШ “Спортлідер+”), Максимець Олег, Тимців Ігор (обидва – “Енергія-Інтер”), Русин Віктор, Дичук Олександр (обидва – “Ураган”), Тихонець Олександр (“Юність”), Ванько Максим (“ДЮСШ-1-БДЮТ”), Урсу Маріо (“ДЮСШ-1-Освіта”).

Відзначимо, що в півфінальному матчі “Кубку Конференцій” на збірну Заходу очікує зустріч із командою Сходу. Іншу путівку до фіналу розіграють в очному протиборстві збірні Південної та Центральної конференцій.

Олександр Таран, прес-служба СК “Сокіл”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ