Кубок Дивізіону 5. «Сокіл-2» стартував з перемоги над «Dark Horse»

0
607

З перемоги розпочала свою участь в Кубку Дивізіону 5 друга команда «Сокола». Цей турнір проводиться серед близько 30-ти команд, які розподілені на вісім груп, і «Сокіл-2» є учасником групи А.

В першій грі суперником наших юнаків була команда «Dark Horse», яка під час жеребкування була сіяною, тому на гру виходила в статусі фаворита. Втім, «Сокіл-2» довів, що на нього авторитети не тиснуть.

В першій половині при обопільній атакуючій грі суперники ніяк не могли відкрити рахунок, поки на 17-й хвилині у «Dark Horse» не відзначився Владислав Кобзаренко. На цей гол підопічні Віталія Розпаченюка відповіли за хвилину точним ударом Дениса Цуцуловського.

Ще один обмін ударами відбувся на 26-й хвилині, протягом якої забили у «темної конячки» Олександр Зевакін, а у нас знову ж таки Денис Цуцуловський. Після хет-трику Дениса «Сокіл-2» вперше вийшов вперед – 3:2. Вже суперник доволі швидко зумів відігратися, а от переможним, як з’ясувалося пізніше, став четвертий гол «Сокола-2», який в свій актив записав Максим Мельник. Крапку ж грі поставив Назар Першин, встановивши остаточний рахунок 5:3.

Ще одна гра в групі А, «Агро-Ком» – «Кристал», завершилася нічийним результатом 3:3.

4 березня. Кубок Дивізіону 5. Група А. 1 тур

«Dark Horse» – «Сокіл-2» – 3:5 (1:1)

«Сокіл-2»: Тимур Гонтар, Олександр Вишневецький – Максим Мельник, Назар Першин, Кирило Стасюк, Тимур Кащен, Ярослав Басараба, Максим Мазур, Денис Цуцуловський, Дмитро Юхимець, Роман Михайлюк
Голи: Владислав Кобзаренко, 18, Олександр Зевакін, 26,34 – Денис Цуцуловський, 17,26,31, Максим Мельник, 36, Назар Першин, 38

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ