Кубкова історія цього сезону була нетривалою: «Сокіл» і в другій грі програв «Урагану»

0
308

В кубковій грі-відповіді суперники одразу кинули на майданчик ті аргументи, за рахунок яких вони будуть прагнути перемоги. «Сокіл» шукав можливості завершення атак ударами з середньої та дальньої дистанції, гості, в свою чергу, прагнули в затяжних комбінаційних розіграшах м’яча виводити на удар вільного гравця. До них частенько долучався Савенко, втім, наша команда це все читала, і лише на 5-й хвилині «Ураган» створив свій перший момент, який виник в контратаці: Масевич зіграв на перехопленні, вивів на удар Михайла Грицину, з яким впорався Кожуховський, коли відбив м’яч, який летів в дев’ятку. «Сокіл» до цього двічі напружив захист франківців: потужний удар Данилюка прийняв на себе Корсун, а Гуцуляк після кутового з дуги пробив над поперечиною. Той же Гуцуляк опинився на вістрі атаки нашої команди на 8-й хвилині, але трішечки затягнув з ударом, і під м’яч встиг кинулися Корсун.

«Сокіл» продовжував гнути свою лінію, і коли пробити зблизька не було можливостей, в хід йшли дальні удари. Савенко був на шляху м’яча до воріт після пострілів Чижика та Гуцуляка, в Кожуховського ж надалі роботи поменшало, адже в захисті «Сокіл» боротьбу не програвав і перекривав потенційно небезпечні напрямки атак.

Перший тайм вже наближався до безгольового завершення, як на 17-й хвилині в простій ситуації з передачею помилився Данилюк, який влучив м’ячем в Фаренюка. Кожуховського в цей момент в воротах не було, і гості повели в рахунку.

По перерві суперники не відійшли від своєї гри, хіба що у «Сокола» Кожуховський частенько бігав вперед, створюючи чисельну більшість на половині «Урагану». Саме вона на 25-й хвилині дозволила «Соколу» в кілька дотиків розіграти м’яч, діагональною передачею знайти біля воріт «Урагану» Сохорука, який, випередивши Савенка, пробив, і м’яч прокотився поруч з воротами. В наступній атаці Чижик, проскочивши повз Михайла Грицину та Масевича, вирвався на ударну позицію, з якої найкращим продовженням був би все ж таки не удар, а передача на вільних Гуцуляка або Первєєва. Однак Даніїл пробив, влучив  штангу, і поки він переживав невикористаний момент, гості провели контратаку, яку завершив Михайло Грицина.

Отримавши перевагу в два м’ячі, «Ураган» відмовився від активної гри. У «Сокола» стало більше простору в атаках, на свій гол команда награла, і на 29-й хвилині змінила на табло нуль на одиницю – це Даніїл Чижик своїм фірмовим дальнім ударом змусив Савенка капітулювати. За такого рахунку можна було б спробувати зачепитися за результат, але невдовзі індивідуальні помилки перекресли зусилля команди. На 30-й хвилині Данилюк своєю необачливою поперечною передачею фактично став асистентом для Михайла Грицини, який оформив дубль. А згодом і хет-трик: Хамдамов почав грати п’ятим польовим, Чижик викотив м’яч на ногу молодшому з братів Грицин, який ударом зі своєї половини вразив порожні ворота.

Роман Ковальчик не відмовився від гри з п’ятим, і капітан «Сокола» на добиваннях був тричі близьким до голу, але не скористався своїми нагодами. А от Олегу Гуцуляку це зробити на 39-й хвилині було нескладно. В куті майданчика він в боротьбі забрав м’яч у Михайла Грицини, і рятувати ворота «Урагану» вже не було кому, адже Сіріцький, який вийшов на заміну Савенку, в цей момент був далеко від воріт. В заключні хвилини «Сокіл» грав в пресинг, Хамдамов у воротарській футболці, але скороти своє відставання ще на один м’яч господарям не вдалося.

«Сокіл» завершив свої виступи в Кубку України, надалі ігри в чемпіонаті, найближча з яких 1 березня в Здолбунові проти «Енергії».

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ