Команда СК «Сокіл» зіграє в Юнацькій Екстра-лізі (U-15)

0
1683

Серед змагань, які в 2020/2021 р.р. проводитиме Асоціація футзалу України серед дитячих та юнацьких команд, буде і чемпіонат України в Юнацькій Екстра-лізі в віковій категорії U-15 – це турнір для юнаків 2006-2007 років народження. І в Вищій лізі цієї Юнацької Екстра-ліги цього сезону зіграє команда спортивного клубу «Сокіл». Про це офіційному сайту нашого клубу повідомив Голова СК «Сокіл» Артем Глас.

Зауважимо, що участь в цьому чемпіонаті повністю відповідає вимозі Статті 14, п. 1.4 «Регламенту чемпіонату України серед команд вищої ліги «FAVBET Екстра-ліга» з футзалу сезону 2020/2021 років», згідно якої «Кожний клуб повинен приймати участь другою командою (дублюючим складом) в чемпіонаті України Першої ліги або Другої ліги або в чемпіонаті України «Юнацька Екстра-ліга» U-16, або в чемпіонаті України U-15».

Команду СК «Сокіл» вікової категорії 2006/2007 р.н. до літа, що минуло, вів Микола Григорович Сохорук, але з цього сезону юнаки вже тренуються під керівництвом Віталія Ігоревича Розпаченюка. Очікується, що в Вищій лізі Юнацької Екстра-ліги (U-15) гратимуть близько 10-ти команд. Остаточна кількість, які і формат проведення чемпіонату, стануть відомі згодом, про що офіційний сайт СК «Сокіл» обов’язково повідомить своїх читачів.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ