Коли все вирішив невдалий старт: «Сокіл» вдома програв «Продексіму»

0
1938

Можна було припустити, що в грі 11-го туру між «Соколом» та «Продексімом», яка 23 грудня відбулася у Хмельницькому, чемпіони України у звичному для себе стилі спробують з перших же миттєвостей гри подавити господарів, але для хмельничан реальність була гіршою за всі песимістичні прогнози. Лише 19-ти секунд вистачило «Продексіму», щоб повести в рахунку. Після передачі Шотурми Зварич не кращим чином влучив по м’ячу, проте вийшла передача на Сорокіна, який і спрямував м’яча до сітки. За дві хвилин Роніньо зробив діагональ на Клаудіньо, Токар не зміг завадити бразильцю прийняти м’яча, і це вже другий гол гостей. У «Сокола» відбулася зміна воротаря, Шевченко замість Бабенка, але і це не завадило третьому голу: після удару Моспана Шевченко зловив м’яча вже за лінією воріт.

Лише в цей момент Роман Ковальчик вирішив взяти тайм-аут, і питання було в тому, чи вдасться головному тренеру повернути своїх підопічних в гру. Як виявилося, так, тому що надалі на майданчику була зовсім інша команда. Для початку «Сокіл» відіграв один м’яч: дальній удар Хамдамова виявився проблемним для Ципуна. Це була лише шоста хвилина, і «Сокіл» вочевидь продемонстрував, що на цьому зупинятися не бажає.

Гра на майданчику була відкритою, і того, що можна бачити в інших іграх «Продексіма», коли його суперник «сидить» біля своїх воріт, не було і близько. На 7-й хвилині Токар змусив Ципуна відбивати складний удар. Згодом не використали свої нагоди Пєрвєєв та Хамдамова. «Продексім» знаходив і свої моменти, але Шевченко вже грав дуже надійно. Найближчим же до голу у «Сокола» був Хамдамов ближче до перерви. Ципун від воріт вивів м’яч на нашого капітана, той змістися вліво, пробив, м’яч вже котився в ворота, але його зупинив Сорокін, який встиг повернутися на лінію воріт. Нетривіальний момент першого тайму – арбітри в ньому не зафіксували жодного порушення!

По перерві цікавим було, чи зможе «Сокіл» протидіяти потужному старту гостей. Але «Сокіл» сам заграв агресивно, і тривалий час гра йшла «без воріт». Лише на 26-й хвилині Шевченко та Савенко по разу втупили в гру, відбиваючи дальні удари. На жаль, за дві хвилини Шевченко, який до цього багатенько виручав свою команду, зіграв не кращим чином. «Продексім» отримав право на штрафний, до воріт було далеченько, і тим не менше, після прямого удару Даніеля Рози м’яч опинився в сітці.

Суттєво це нічого не змінило в грі. Гості і до цього почували себе впевнено, «Сокіл» продовжував шукати свої моменти, знаходив, але не реалізовував. За 5.30 до сирени після тайм-ауту Шевченко почав підключатися до атак, але гра «5 на 4» не дозволяла створювати вбивчі моменти. Гра вже котилася до сирени, коли невгамовний Моспан продерся правим флангом до воріт, і після його передачі Шотурма встановив остаточний рахунок.

Поразка 1:5, в якій ключовим моментом були перші три з половиною хвилини. Тим не менше, «Сокіл» продовжує залишатися в боротьбі за плей-офф, в якій все в його руках. Наступна гра у нас вже в Новому, 2021-му році – 9 січня в Сєвєродонецьку проти «ДЕ Трейдинга».

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ