«KHMELNYTSKY OPEN CUP-2015»

Заключні поєдинки змагань видалися неймовірно напруженими

Ось і добіг до свого логічного завершення розіграш дитячого турніру «KHMELNYTSKY OPEN CUP», організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У суботу, 24-ого жовтня, були зіграні вирішальні поєдинки змагань, за підсумками яких стали відомими імена переможців та призерів турніру у старшій та молодшій віковій групах. Про все це далі в нашому огляді.

ДЮСШ Спортлідер+ (Хмельницький) – ДЮЦ Іскра (Хмельницький) – 6:3 (1:1)

Арбітри: Божко, Куцак

Голи: Король (6, 28), Мельник (16, 19), Шкодяк (20), Коваленко (22) – Олійник (11), Мировіцький (24), Варвус (28)

ДЮСШ ФК Спортлідер+: Райтаровський, Ліпчинський, Гончар, Цилепа, Шкодяк, Король, Мельник, Коваль, Кіт, Коваленко

ДЮЦ Іскра: Стецюк, Бойко, Варвус, Шумський, Олійник, Кучеревич, Сопілко, Пендичук, Сметана, Ноль, Місюра, Бобровський, Мировійчук, Бабійчук

Попередження: Король (13), Ліпчинський (20) – Пендичук (18), Ноль (21), Місюра (22)

Відкривав завершальний ігровий день турніру перший півфінальний поєдинок у старшій віковій групі, в якому силами мірялися ДЮСШ «Спортлідер+» та ДЮЦ «Іскра». Перший тайм завершився за нічийного рахунку, що обіцяло доволі цікаве продовження подій на паркеті після перерви, але його свідками багаточисленні вболівальники у спорткомплексі УМВС так і не стали. Виною тому, перш за все, більш ніж впевнена гра «лідерів», які продемонструвавши свої найкращі якості, видали ударну п’ятихвилинку, впродовж якої чотири рази змусили капітулювати Стецюка та зробили вагому заявку на підсумковий успіх. ДЮЦ «Іскра» з усіх сил до останнього прагнула переламати хід подій на свою користь, але в підсумку завдяки влучним ударам Мировіцького та Варвуса зуміла лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 6:3 на користь ДЮСШ «Спортлідера+», які завдяки цьому успіху стають першим фіналістом турніру у старшій віковій групі. В складі переможців найбільш помітним був тандем Король-Мельник, кожен з якого оформив по дублю у ворота суперників.

МФК «Степной» (Запорізька обл.) – Фенікс (Львів) – 13:0 (4:0)

Арбітри: Божко, Куцак

Голи: Ковальчишин (4, 10), Рашевський (7, 15, 19, 27, 28), Корчак (11, 24, 26), Меркуш (28), Стеблінський (28), Цуприк (28)

МФК «Степной»: Плюта, Меркуш, Корчак, Ковальчишин, Стеблінський, Рашевський, Цуприк

Фенікс: Ріпей, Давидович, Гірняк, Константінов, Гіба, Кохан, Терех, Горбовцов

Попередження: Гіба (27)

Іншим фіналістом змагань у старшій віковій групі став МФК «Степной», який у півфіналі розгромив львівський «Фенікс». По-суті, доля зустрічі була вирішена ще у першому таймі, впродовж якого команда із Запорізької області у ефектному стилі провела чотири м’ячі без відповіді у ворота свого опонента. Після відпочинку підопічні Олексія Калиніна вирішили не зупинятися на досягнутому, і ще дев’ять разів змусивши капітулювати бідолашного Ріпея, у впевненій манері довела справу до розгрому. Спанталичені таким розвитком номінальні гості не спромоглися відповісти бодай голом престижу – надпереконлива перемога МФК «Степной» із рахунком 13:0.

ДЮСШ Спортлідер+ (Хмельницький) – Інтер-Юніор (Львів) – 0:1 (0:1)

Арбітри: Божко, Фарина

Голи: О. Максимець (4)

ДЮСШ Спортлідер+: Гринь, Сохорук, Корнеєв, Омарі, Барабаш, Зарванський, Стасишишен, Гаврилюк, Сторожук, Козак

Інтер-Юніор: Винницький, Тимців, Жмінка, Хомин, О. Максимець, Мельников, Довганчук, Бушанський, Р. Максимець, Криворотько, Ковальчук, Галюлько, Голуб, Жадан

Попередження: Сохорук (23), Гринь (24)

Продовжував програму ігрової суботи перший півфінальний поєдинок у молодшій віковій групі, у якому господарям турніру, ДЮСШ «Спортлідер+», протистояв львівський «Інтер-Юніор». Вже перша осмислена атака в матчі завершилася взяттям воріт. Це Олег Максимець після швидкої атаки галичан та позиційної помилки захисту номінальних господарів не по роках холоднокровно пробив із лінії воротарського – 0:1. Пропущений м’яч не на жарт по-спортивному розлютив підопічних Віталія Розпаченюка, які вмить перехопили ігрову ініціативу, вмить зачинивши свого опонента на його половині, але Винницький на останньому рубежі власних воріт чинив справжні дива, парируючи буквально усе, що летіло у ствір, а коли вже і він був безсилим, на допомогу йому приходили захисники та каркас воріт. В підсумку – перемога «Інтер-Юніор» із рідкісним як для футзалу рахунком 1:0, яка виводить львівський клуб у фінал змагань у молодшій віковій групі.

ДЮСШ-1 (Червоноград) – Моноліт (Харків) – 1:3 (1:2)

Арбітри: Фарина, Божко

Голи: Валько (11) – Васильченко (6, 10), Донцов (21)

ДЮСШ-1: Гальків, Кіт, Глушик, Валько, Позиняк, Киця, Шабля, Скрипка, Воронов

Моноліт: Коряка, Терехов, Осмачко, Донцов, Чуканов, Васильченко, Ваумов, Комар, Гришко, Булигін, Карпенко

Попередження: Скрипка (24)

Іншим фіналістом змагань у молодшій віковій групі став харківський «Моноліт», який в півфіналі турніру здобув непросту перемогу над червоноградською «ДЮСШ-1». Харків’яни впевненіше розпочали матч, доволі швидко заволодівши комфортною перевагою у рахунку після дублю Васильченка, але номінальні господарі не опустили руки, і вже майже відразу завдяки влучному удару Валька скоротили розрив до мінімуму та відродили інтригу у протистоянні. «ДЮСШ-1», повіривши у власні сили, з усіх сил прагнула врятуватися від поразки, але «монолітівці», вдало стримавши атакувальний порив колективу із Червонограду, під завісу основного часу зловили свого опонента на контратаці – 3:1 на користь «Моноліта».

ДЮЦ Іскра (Хмельницький) – Фенікс (Львів) – 4:2 (4:2)

Арбітри: Жмурко, Муляр

Голи: Мировіцький (2, 13, 13), Кучеревич (9) – Горбовцов (5), Константінов (14)

ДЮЦ Іскра: Стецюк, Бойко, Варвус, Шумський, Олійник, Кучеревич, Сопілко, Пендичук, Сметана, Ноль, Місюра, Бобровський, Мировійчук, Бабійчук

Фенікс: Ріпей, Давидович, Гірняк, Константінов, Гіба, Кохан, Терех, Горбовцов

Попередження: Ноль (20)

Наступними на майданчик вийшли ДЮЦ «Іскра» та «Фенікс», які у очному протиборстві визначали ім’я володаря бронзових нагород турніру у старшій віковій групі. З перших секунд ігрового часу підопічні Дениса Божка в усіх ігрових компонентах переважали свого опонента, в підсумку чотири із своїх атак довівши до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. Львів’яни ж відповіли лише двома влучними ударами чого виявилося замало бодай для нічиєї – 4:2 на користь ДЮЦ «Іскри», яка виборює бронзові медалі «KHMELNYTSKY OPEN CUP» у старшій віковій групі.

ДЮСШ Спортлідер+ (Хмельницький) – МФК «Степной» – 2:3 (1:3)

Арбітри: Жмурко, Муляр

Голи: Шкодяк (11), Мельник (22) – Цилепа (5, аг.), Меркуш (10), Ковальчишин (10)

ДЮСШ ФК Спортлідер+: Райтаровський, Ліпчинський, Гончар, Цилепа, Шкодяк, Король, Мельник, Коваль, Кіт, Коваленко

МФК «Степной»: Плюта, Меркуш, Корчак, Ковальчишин, Стеблінський, Рашевський, Цуприк

Попередження: Шкодяк (26) – Рашевський (12), Меркуш (13)

Вилучення: Шкодяк (28, повторне попередження) – Рашевський (25, повторне попередження)

Продовжував програму ігрової суботи фінальний поєдинок у старшій віковій групі, в якому зустрічалися ДЮСШ «Спортлідер+» та МФК «Степной». Перший забитий м’яч глядачі побачили на 5-ій хвилині, і відзначимо, що видався він доволі курйозним. Це Цилепа, намагаючись вибити сферу на кутовий після флангового прострілу, в підсумку зрізав шкіряний снаряд у власні ворота – 0:1. Забитий гол додав впевненості підопічним Олексія Калиніна, які в кінцівці першого тайму ще двічі змусили капітулювати Райтаровського. Спочатку відзначився Меркуш, якому після блискучого сольного проходу та передачі від Ковальчишина залишалося з кількох метрів лише влучити у порожній кут, а в наступній атаці приймав вітання вже сам Ковальчишин, який виявився найспритнішим у центрі воротарського після прострілу із флангу – 0:3. Підопічні Миколи Сохорука не опустили руки, і вже майже відразу один м’яч відквитав Шкодяк, який влучним ударом із середньої дистанції завершив стрімку багатоходівку «лідерів» – 1:3. Господарі за несамовитої підтримки рідних трибун з усіх сил прагнули змінити хід подій на свою користь, але вище всяких похвал на останньому рубежі команди із Запоріжжя діяв Плюта, не раз рятуючи номінальних гостей від вірних голів. Але і він виявився безсилим на 22-ій хвилині, коли Мельник після серії ударів та рикошетів з кількох метрів буквально заштовхав м’яч у сітку – 2:3. Повіривши у власні сили, підопічні Миколи Сохорука з ще більшим завзяттям стали тиснути на захисні редути свого опонента, але гравцям МФК «Степной» завдяки старанним діям в обороні та неймовірній самовіддачі таки вдалося втримати переможний результат. В підсумку – перемога команда із Запорізької області з рахунком 3:2, яка завдяки цьому успіху здобуває головний приз змагань у старшій віковій категорії, а ДЮСШ «Спортлідер+» стає срібним призером.

ДЮСШ-1 (Червоноград) – ДЮСШ Спортлідер+ (Хмельницький) – 0:3 (0:2)

Арбітри: Бойко, Жмурко

Голи: Барабаш (4), Сторожук (11), Омарі (23)

ДЮСШ-1: Гальків, Кіт, Глушик, Валько, Позиняк, Киця, Шабля, Скрипка, Воронов

ДЮСШ Спортлідер+: Гринь, Сохорук, Корнеєв, Омарі, Барабаш, Зарванський, Стасишишен, Гаврилюк, Сторожук, Козак

Бронзовим призером турніру у молодшій віковій групі стала ДЮСШ «Спортлідер+», яка у вирішальній грі за нагороди бронзового гатунку здобула впевнену перемогу над червоноградською ДЮСШ-1. Після прикрої поразки у півфіналі, підопічні Віталія Розпаченюка на звітний поєдинок вийшли як на останній бій, і вже на 4-ій хвилині не словом, а ділом довели свої найвищі турнірні амбіції. «Лідерам» вдався розкішний перехід з оборони в атаку, який влучним ударом завершив Барабаш – 0:1. Номінальні гості не зупинялися на досягнутому, і невдовзі перевагу хмельничан подвоїв Сторожук, влучно пробивши з лінії воротарського, а масну крапку в матчі під завісу основного часу поставив Омарі, довівши рахунок на табло до розгромного – 3:0 на користь ДЮСШ «Спортлідер+».

«Моноліт» (Харків) – Інтер-Юніор» – 4:1 (0:0)

Арбітри: Божко, Бойко

Голи: Комар (13, 19), Чуканов (17), Донцов (22) – О. Максимець (24)

Моноліт: Коряка, Терехов, Осмачко, Донцов, Чуканов, Васильченко, Ваумов, Комар, Гришко, Булигін, Карпенко

Інтер-Юніор: Винницький, Тимців, Жмінка, Хомин, О. Максимець, Мельников, Довганчук, Бушанський, Р. Максимець, Криворотько, Ковальчук, Галюлько, Голуб, Жадан

Попередження: Хомин (9)

А головний приз турніру у молодшій віковій групі виборов харківський «Моноліт», який у фінальному поєдинку впевнено переграв «Інтер-Юніор» з Львова. Основні події у грі відбулися після перерви, оскільки у першому таймі вболівальники забитих м’ячів так і не дочекалися. Номінальні господарі з перших секунд відразу заволоділи ігровою ініціативою, яку втілили у чотири забиті м’ячі, цим самим зробивши вагому заявку на підсумковий успіх. «Інтер-Юніор» ж голом престижу перед фінальним свистком зумів лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 4:1 на користь «Моноліта», який завдяки цьому успіху стає переможцем «KHMELNYTSKY OPEN CUP» у молодшій віковій групі.

Коли стих пил запеклих баталій, відбувалася яскрава церемонія нагородження, під час якої переможці та призери турніру, а також кращі в індивідуальних номінаціях у святковій атмосфері отримували з рук організаторів красені-кубки, медалі, дипломи, та пам’ятні подарунки.

Молодша вікова група:

«Наше майбутнє»: Володимир Воронов («ДЮСШ-1» м. Червоноград)

«Кращий бомбардир»: Ідріс Омарі (ДЮСШ «Спортлідер+»)

«Кращий воротар»: Артур Гринь (ДЮСШ «Спортлідер+»)

«Кращий універсальний гравець»: Олег Максимець («Інтер-Юніор»)

«Кращий гравець»: Володимир Коряка («Моноліт»)

Старша вікова група:

«Наше майбутнє»: Олександр Пендичук (ДЮЦ «Іскра»)

«Кращий бомбардир»: Олександр Ковальчишин (МФК «Степной»)

«Кращий воротар»: Олександр Райтаровський (ДЮСШ «Спортлідер+»)

«Кращий універсальний гравець»: Юрій Горбовцов («Фенікс»)

«Кращий гравець»: Максим Рашевський (ДЮСШ «Спортлідер+»)

На цій урочистій ноті і завершилися наші змагання. До нових зустрічей на футзальних майданчиках!

А на завершення – надаємо Вашій увазі фотоогляд заключних поєдинків та урочистої церемонії турніру:

[srizonfbalbum id=7]