«Кардинал-Рівне» – «СОКІЛ». Анонс матчу

0
596

Матчами 22-го туру, які відбудуться в п’ятницю та суботу, футзальна Екстра-ліга зробить черговий крок до завершення регулярного чемпіонату, попри те що календарно до цієї події ще далеченько – 27 тур має гратися 22-го квітня. Певної конкретики турнірна таблиця навіть з урахуванням того, що незіграними залишаються ще 10 матчів, набуває, навіть вже можна казати про визначений склад учасників плей-офф. Втім, їх ще й цікавлять власні місця в чільній вісімці. Напряму це стосується учасників матчу в Рівному, де «Кардинал-Рівне» прийматиме «Сокіл».

Наша команда після перемоги тиждень тому над «ХІТом» підтвердила в турнірці своє четверте місце, і якби ще успішно зіграти дві-три пропущених гри, які в неї зависли, то можна було б порозмірковувати і про привабливішу позицію. Але поки п’ять пропущених ігор так і висять з невизначеними датами їхнього проведення, «Сокіл» має перевагу лише в одне очко над «Енергією», яка залишається тією щукою, яка не дозволяє дрімати і розслабитися підопічним Романа Ковальчика.

Якою б приємною не була перемога над чемпіоном України, це лише крок по турнірній дистанції, де «Соколу» потрібно рухатися далі, долаючи ті виклики, які вона підкидує команді. Наразі це травми кількох гравців, які в своєму оптимальному стані обов’язково б виходили на майданчик. У тих же гравців, хто залишився в обоймі Романа Ковальчика, іншого варіанту немає як грати за себе і за відсутніх хлопців, виконуючи тренерську установку. Саме це було тим фундаментом, на якому були вибудовані перемоги в двох останніх іграх в чемпіонаті, коли у «Сокола» були проблеми зі складом. Тактично ці дві гри наша команда провела по-різному, але в тій ситуації іншого вибору і не було.

Виклики продовжуються, і нова гра з «Кардиналом-Рівне» це ще один складний іспит. В другому колі команди між собою ще не зіграли, а гра в першому колі була нібито і недавно, на початку вересня, але с того часу у нашого суперника відбулося стільки змін, що в суботу «Соколу» доведеться грати з зовсім іншою командою, адже в неї і новий тренер, і немає вже кількох гравців, які вагомо посприяли минулорічним успіхам «кардиналівців». «Кардиналу-Рівне» стався в нагоді той досвід, якого рівняни набули в січні, коли волею календаря були ігри, які в своєму поточному стані вони не можуть вважати «очковими», це ігри з «ХІТом», «Ураганом» та «Aurora Team». А от коли ж пішли ігри «очкові», рівняни свого ще жодного разу не випустили, довівши перевагу двічі над МСК «Харків» (в чемпіонаті і кубку) і над «Рятувальником».

Щодо решти матчів туру, то окрім двох ігор, в яких у двох команд, які знаходяться поза зоною плей-офф, шанси на позитивний результат мінімальні, є ще дві гри і обидві в Києві. «Aurora Team» в своїй попередній грі отримала болючий удар від «Урагану» по тим амбіціям, які вона плекає, і гра з МСК «Харків» не повинна стати прогулянкою хоча б тому, що команді Станіслава Гончаренка краще даються ігри, в яких вона не є фаворитом. В протистоянні ж двох київських команд в першому колі вболівальники вже обпіклися зі своїми очікуваннями того, чого очікують від дербі. Як, до речі, і в двох іграх «SkyUp Futsal» проти «Aurora Team», де теж боротьби не було. Четверта спроба команди Тараса Шпички кинути виклик своїм землякам при тих результатах, які «авіатори» здобули останнім часом, напередодні гри не виглядає безперспективною.

Рівне. Чемпіонат України. Екстра-ліга
22 тур. 17 лютого, субота. 13.00

«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «СОКІЛ» (Хмельницький)

Арбітри: Антон Ноєв (Запоріжжя), Ярослав Сторожук (Львів), Володимир Болізюк (Львів)
Хронометрист: Андрій Малиновський (Рівне)
Спостерігач арбітражу: Андрій Лютий (Львів)
Делегат матчу: Денис Пашкевич (Рівне)

Трансляція на офіційному сайті СК «СОКІЛ» та на You Tube-каналі Асоціації футзалу України.

В решті матчів 22-го туру зустрічаються:

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «in.IT» (Львів)
«ХІТ» (Київ) – «SkyUp Futsal» (Київ)
«Енергія» (Львів) – «Рятувальник» (Ромни)
16.02 «Aurora Team» (Київ) – МСК «Харків» (Харків)

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ