Калейдоскоп моментів, але гол всього один: «СОКІЛ» вдома поступився «ДЕ ТРЕЙДИНГу»

0
706

Це вже, на жаль, стає традицією, але і звіт про гру «Сокола» з «ДЕ ТРЕЙДИНГом» в рамках сьомого туру Parimatch Екстра-ліги доводиться починати з констатації проблем зі складом. Тиждень тому проти «Енергії» не грав Андрій Хамдамов, а в суботу до нього на трибунах спорткомплекса ГУНП приєднався і Артур Подлюк, який із Львова приїхав з пошкодженням. Важливість обох гравців для нашої команди важко переоцінити, а за відсутності капітана та віце-капітана «Сокіл» на майданчик на дуже важливу, лобову гру з сусідом по турнірній таблиці з капітанською пов’язкою вивів Кирило-Ілля Бабак, для якого подібна відповідальність була вперше. Втім, наш новий капітан зі своїми партнерами по четвірці вийшов на майданчик не зі стартовим свистком. Роман Ковальчик в цій грі вирішив тактично розпочати трохи по-іншому, тож гру у «Сокола» розпочала четвірка, яка у нас вважається номінально другою.

На перших хвилинах нашій команді не вдалося притиснути суперника до його воріт, а пропущена на другій хвилині контратака змусила Шевченка вступати в гру, коли він відбив удар Виставного впритул. Далі у гостей був підступний удар Дзюби, з яким впорався наш воротар. Вболівальникам довелося чекати аж четвертої хвилини, щоб побачити перший небезпечний момент біля воріт «ДЕ ТРЕЙДИНГа». Абзалов високою передачею майже через весь майданчик вивів Данилюка сам на сам з Кравцем, і цю дуель виграв воротар.

В той момент цього ще ніхто не міг знати, але саме Олександру Кравцю судилося стати головним героєм матчу. Надалі «Сокіл» зміг налагодити гру в захисті, і попри те, що біля наших воріт було чимало стандартів, вони не завершувалися реальною небезпекою та пожежами в штрафному майданчику. По суті, дійсно гольовий момент за решту часу першого тайму виник біля наших воріт не без участі Шевченка. Сергій вирішив стрімко підключитися до атаки, вийшло якось непідготовлено, м’яч опинився у Іванова, який пробив по порожнім воротам. Якби влучив, це був би гол, але м’яч на щастя пролетів поруч зі штангою.

Кравець же, тим часом, продовжував рятувати свою команду, і на 13-й хвилині вже при виході Токара сам на сам не дозволив м’ячу опинитися в сітці. Перший тайм так і завершився без забитих м’ячів.

А от по перерві голи пішли, і далеко не за логікою подій на майданчику. Другий тайм розпочався з блискучої комбінації гравців «Сокола», які в кілька дотиків розірвали захист суперника. На удар був виведений Гуцуляк, який пробив поруч з дев’яткою. Згодом на рандеву з Кравцем вибіг Первєєв, але довелося зміщуватися далеко вправо, і навіть якби Владислав і влучив у ворота, їх вже страхував Дзюба. «ДЕ ТРЕЙДИНГ» же до свого шансу підійшов більш виважено. На 25-й хвилині Скубченко справа продерся до лінії воріт, в падінні прострілив уздовж воріт, і на м’яч першим відгукнувся Юрій Сагайдачний, якому забити не склало проблем.

Від 0:1 на табло надалі і пішла гра. «Сокіл» максимально активізувався, хвилі атак на ворота Кравця накочувалися одна за одною, але голкіпер «ДЕ ТРЕЙДИНГа» вже спіймав кураж і пропускати не бажав. В його активі кілька відбитих дуже небезпечних ударів, до того ж, йому активно допомагали партнери по команді, сміливо кидаючись під удари. Втім, у «Сокола» було кілька нагод, коли тому ж Гуцуляку, Токару чи Бабаку треба було лише влучити у рамку, але з цим і була велика проблема.

Головні події в кінцівці гри відбулися на 37-й хвилині, коли протягом кількох секунд м’яч тричі побував у воротах. Спочатку Боднар запустив зліва по флангу Данилюка, той віддав зручну передачу на дальню штангу Бабаку, і Кирило-Ілля не схибив. Ось він довгоочікуваний гол, але гості не дали можливості нашим гравцям ані порадіти, ані перевести подих. Пройшло якихось 12 секунд – і на табло 1:2. Воронцов на правій бровці втік від Боднара, прострілив в штрафну, де вже був Артем Аніскін, який вразив ворота. Спроба одразу Шевченка підключити до атаки дуже швидко завершилася для «Сокола» ще одним пропущеним м’ячем: Первєєв з дальньої дистанції пробив прямо в руки Кравцю, який одразу прямим навісним ударом спрямував м’яча до сітки.

Роман Ковальчик взяв тайм-аут, «Сокіл» продовжував грати «5 на 4», але «мінус два» суттєво тиснули на хмельничан, і шансів врятувати гру так створено і не було.

Поразка 1:3 відкинула «Сокіл» на останню сходинку турнірної таблиці, через що наша наступна гра стає неймовірно важливою. 22 жовтня «Сокіл» зіграє в Сумах з АФФК «Суми», який випереджає нашу команду лише на очко, і це буде можливість позбутися свого незавидного становища. Для цього треба перемагати, але нашій команді вкрай і терміново, за лічені дні підготовки до виїзду в Суми, треба попрацювати над тим, щоб кількість моментів, що створюються у чужих воріт, перетворилась на кращу якість їхньої реалізації.