Іван Скіцко: «В тому, що зараз сталося, ми самі винуваті»

0
1385

Головний тренер АФФК «Суми» Іван Скіцко прокоментував матч своєї команди проти хмельницького «Соколу» (3:4)

– Іван Васильович, сьогодні була гра «гаряча», прокоментуйте, будь ласка, події першого та другого таймів. Перший ви програли, другий – за рахунком виграли, але в підсумку поступилися. Яким буде Ваш підсумок цієї гри?
– Знаєте, таку гру важко коментувати. Чому? Бо нуль очок, як говориться, в графі. Зараз можна багато говорити по гарячим слідам, в тому, що зараз сталося, ми самі винуваті. Тут зараз можна шукати якісь причини… Мені зараз футболісти говорять: судді, не судді – ми самі винуваті. Це матч нереалізованих моментів. В нас просто немає майстерності. Як, створити близько 20-ти моментів і забити тільки 3 голи? Команда «Сокіл» створює 5 моментів, і нам забивають 4 гола. Все – тут коментувати дуже важко.

Перший тайм до гола «Сокіл» центр майданчика не переходив, ми не забиваємо 6 метрів. Нам забивають гол, який ми його розбирали – втрата концентрації, зрозуміло. І просто це така наша майстерність. Іноді, думаю, немає логіки в футболі, і сьогодні так і було. Ну, як? Б’єш-б’єш, б’єш-б’єш, б’єш-б’єш, а нам кізячок залітає, один, другий. Проблема тільки в нас, і все, якщо так взяти коротко.

– Щодо пенальті. Цілик і раніше не забивав, але він вперто так у вас підходить до шестиметрової позначки, і навіть вдруге пішов. Доволі таке цікаве рішення, коли на другий пенальті він також пішов.
– Якщо взяти пенальті, на протязі року після кожного тренування ми б’єм шестиметрові. І Цілик до цього забивав всі пенальті. От уявіть ситуацію – він до цього забивав всі пенальті на тренуваннях. Це ми вже тренуємся 4 місяці. І тут він підходить – і не забиває. Психологія? Скоріше всього, бо відповідальний момент. Мав бити Яссін другий – він відмовився. І Цілик знову взяв на себе, він був впевнений, і він забив. Знову ж таки, немає логіки, він на тренуваннях забиває кожне тренування по статистиці – а тут він не забиває. Що зараз винити? Психологія. Слабка психологія. Відповідальність зараз взяти на себе за результат.

– Ви на психологію скаржилися стосовно і попередньої вашої гри. Казали, що з психологією є проблеми, бо Ваші гравці доволі довго переживають пропущені м’ячі. Як над цим можна попрацювати?
– Знаєте, от проблема наших футболістів, ми коли пропускаємо, ми завжди шукаємо винних, але тільки не себе. Оце проблема: буде винуватий суддя, буде винуватий інший гравець, тренер, але себе вони не бачать. Я їм завжди перше говорю: коли ми пропускаємо, чи є в нас проблеми в захисті – шукаємо в собі, потім ми вже розбираємо. Ми це викорінюємо, викорінюємо, але на ті ж самі граблі наступаємо. Проблеми тільки в нас. Це матч нереалізованих моментів. Що зараз говорити – самі себе озадачили. Двоє зараз пропускають, зараз з «ХІТом» важлива гра. Без слів. «Сокіл» з перемогою. Хлопців, знаєте, за щось їх Бог відблагодарив. Вітаю їх з перемогою.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ