Іван Скіцко: «Сокіл добре підготувався, вивчили наші сильні сторони»

0
1619

Головний тренер АФФК «Суми» Іван Скіцко прокоментував матч його команди проти хмельницького «Соколу» (0:0)

– Іван Васильович, матч завершився з доволі нетиповим, як для футзалу, рахунком 0:0. Чого не вистачило вам, аби вирвати перемогу у другій домашній зустрічі цього сезону?
– Основний компонент, чого нам не вистачило – це реалізація моментів. Хоча сама гра була дуже слабка з нашої сторони. Все-таки десь відповідальність, результат, тисне психологія. В нас була велика перевага вдома, «Сокіл» по зубам, як говориться. Команда-суперник – можна було… Навіть треба було брати три очка – ми не скористалися. Ми самі винуваті. Один тільки позитив я бачу в цій грі, що ми на нуль зіграли.

– Ви вперше в цьому сезоні випустили зі старту Костянтина Пєтухова. Він проявив себе непогано, якщо відстояв на нуль – шат-аут в його виконанні. Чи далі Ви будете довіряти місце йому в основному складі з перших хвилин?
– Це не перша його гра. Ми у Львові його випустили з перших хвилин, він грав півтора тайму. Він себе дуже добре зарекомендував в грі з «Кардиналом», заслужив це місце, і ця гра доказала, що ми правильне рішення прийняли по ньому. Тим більше, на нуль відстояв. Однозначно будемо довіряти, і це психологія момент, коли людині довіряєш. Хоча я ще раз скажу, в нього хороший конкурент Нікіта Сітнер, тобто у нас тут зараз з воротарями проблем не було в цій грі. Проблема була в реалізації, ми не могли реалізувати свій момент. Взагалі всі лідери сьогодні дуже слабо зіграли. Всі, всі.

«Сокіл» добре підготувався, вивчили наші сильні сторони – перекрили стовбів. Перекрили наших флангових, хто один в один грає. І тому заслужена нічия. Однозначно заслужена. Доводиться зараз тільки сприймати цю нічию і працювати далі. Зараз починаються самі важкі ігри. Для нас всі ігри важкі в принципі. Тому зараз треба проаналізувати, зробити правильні висновки і готуватися на Харків.

Текстова версія – прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ