«in.IT» – «СОКІЛ». Анонс матчу

0
663

Завдяки двом переносам відносно базового дня проведення першого та другого турів чемпіонату України перерва між ними виявилася як ніколи мінімально – всього два календарних дні. Ще в вівторок дебютант Екстра-ліги, львівський «in.IT», приймав на своєму майданчику івано-франківський «Ураган», а вже в п’ятницю у Львові знову великий футзал, і цього разу в опонентах у «айтішників» буде хмельницький «Сокіл».

Обидві команди зазнали поразок в своїх стартових поєдинках нового сезону, тим цікавішим буде їхні очне протистояння, адже очки треба починати набирати. Для цього потрібно буде забивати, і це теж поєднує «in.IT» та «Сокіл», адже тільки вони ті дві з восьми команд, які грали в першому турі в групах «Захід» та «Центр», які так і пізнали радощі взяття воріт суперника.

Якщо пригадати, що всього три тижні тому команди Андрія Федюка та Романа Ковальчика грали одна проти одної на «Кубку нескорених», то можна було б вважати, що суперники добре розуміють, чого очікувати від протилежної сторони. Мабуть, так воно і є, втім за період між тією передсезонною, фактично тренувальною грою та п’ятничним офіційним поєдинком виникли нові нюанси.

Екстра-ліга вимагає особливого ставлення до себе, і враховуючи, що команда, окрім Екстра-ліги, активно грає і у міських львівських змаганнях, керівництво «in.IT» пішло на те, щоб кількісно укріпити свій склад. На тому ж «Кубку нескорених» дуже гідну гру демонстрував 18-тирічний голкіпер Роман Кітор, однак розуміння того, що такий молодий воротар не витягне весь сезон, дало підстави запросити на цю дуже важливу позицію Володимира Кардаша, який вдвічі старший. Всі ми пам’ятаємо його гру в «Енергії» та «Урагані», але останньою командою, ворота якої Кардаш захищав, була «Галицька здоба». Ну, і щоб два рази не ходити, з тієї ж команди до «in.IT» перебрався ще один 36-тирічний відомий гравець Сергій Коваль.

Обидва у вівторок дебютували в грі проти «Урагану», і враховуючи, що в складі «in.IT» є такі гравці, як Віталій Танський, Юрій Когут, Тарас Абрамчук та Віталій Багряк, то вважати дебютантом суперника «Сокола» по грі другого туру не доводиться. Правильніше сказати, що «in.IT» лише новачок Екстра-ліги, а що до досвіду, то його гравці дадуть велику фору багатьом гравцям із команд, які в Екстра-лізі грають останніми роками. І «Сокіл» серед них.

Наша команда в попередні роки – постійний лідер в номінації наймолодша команда Екстра-ліги, і цього сезону ми пальму першості в ній нікому не віддамо. Якщо «in.IT» в першому турі презентувало в своєму складі гравців із клубу «ті, кому за 35», то «Сокіл» йде своїм шляхом, і в грі проти «Енергії» свої перші дотики до м’яча в офіційному матчі Екстра-ліги зробили два 15-тирічних гравця, це Ростислав Ростківський та Максим Бернада, і один 16-тирічний – Артур Хібовський. Якщо хтось вважає, що «Сокіл» цим і обмежиться, то сильно помиляється. Разом з командою тренуються Олексій Майдан та Владислав Житніковський, обом також по 16 років, і можна не сумніватися, що Роман Ковальчик протягом сезону і для них знайде якийсь ігровий час.

Такі вони різні шляхи розвитку клубів, але що їх поєднує – це палке бажання перемагати. Щодо львів’ян, то багато гравців «in.IT» за свою кар’єру чимало навигравали титулів, трофеїв і кубків, і навіть коли ти розумієш, що роки безжалісно беруть своє, втрачати позиції немає бажання. В «Соколі» ж інша ситуація – останніми роками перемог в офіційних іграх було обмаль, про причини в цьому анонсі не місце, але факт залишається фактом. Серед наших гравців вже визріла та критична маса, яка готова вибухнути, і кожний з тих, хто виходить в футболці «Сокола», готовий показати, що прийшли вже інші часи – часи, коли «Сокіл» готовий на більше, ніж подекуди псувати настрій своїм суперникам.

Львів. Чемпіонат України. Екстра-ліга. Група «Захід»
2 тур. 9 вересня, п’ятниця

«in.IT» (Львів) – «СОКІЛ» (Хмельницький)

Арбітри: Євген Гордієнко (Одеса), Артем Федоріщев (Луганська обл.), Ярослав Сторожук (Львів)
Спостерігач арбітражу: Андрій Лютий (Львів)
Делегат матчу: Богдан Мельник (Львів)

Трансляція на офіційному сайті СК «СОКІЛ» та на You Tube-каналі Асоціації футзалу України.

В решті матчів 2-го туру зустрічаються:

Група «Захід»
«Ураган» (Івано-Франківськ) – вільний від ігор
«Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне) – «Енергія» (Львів) – гра перенесена на невизначений термін

Група «Центр»
«Рятувальник» (Ромни) – вільний від ігор
«CLUST» (Київ) – «ХІТ» (Київ) – гра перенесена на невизначений термін
МСК «Харків» (Харків) – «Черкасиобленерго» (Черкаси)

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ