«in.IT» – «СОКІЛ». Анонс матчу

0
2168

Перше вересня за календарем не тільки початок нової пори року, а і старт другого туру футзального чемпіонату України, який відкриється у Львові матчем між «Енергією» та київським клубом «Aurora Team». До міста Лева днем пізніше завітає і хмельницький «Сокіл», щоб провести гру зі ще однією місцевою командою – «in.IT».

Перші ігри на початку сезону – важкий етап для будь-якої команди, коли гравці обережно втягуються в ігровий ритм, не в повній мірі розуміючи свої можливості. До того ж, влітку команди зазнають змін, і хоча в передсезонних іграх головні тренери награють якісь сполучення гравців на майданчику, тільки офіційні ігри надають об’єктивну інформацію, чи все робиться правильно, чи все ж таки потрібно щось корегувати. Такі висновки точно робляться не за підсумком однієї гри, тому більш менш реальну інформацію вболівальники зможуть отримати після першого проміжного фінішу, який в Екстра-лізі буде невдовзі, за тиждень, коли відбудуться матчі наступного туру, а далі буде двотижнева пауза. Та й те, не по всіх командах, бо, наприклад, «Кардинал-Рівне» опинився в залежності від залучення великої кількості своїх гравців до юнацької збірної, тому старт чемпіонату для рівнян відкладається аж до четвертого туру.

Саме через вище окреслене стосовно найближчого матчу варто лише оглянути перебіг подій ігор «in.IT» та «Сокола» відповідно проти «Рятувальника» та «SkyUp Futsal», після яких команди Андрія Федюка та Романа Ковальчика записали в турнірну таблицю по одному заліковому балу.

«in.IT» серед старожилів Екстра-ліги, якщо таке доречно говорити про команду, яка в ній грає тільки другий сезон, влітку зазнав найбільш суттєвих змін, всі вони спрямовані в бік залучення юних футзалістів, які невідомі широкому загалу і в силу свого віку зацікавлені, щоб розвиватися і прагнути заявити про себе максимально голосно. Тому і в грі проти «Рятувальника» «айтішники» зробити акцент на тому, щоб звести власні помилки, особливо біля своїх воріт, до мінімуму та діяти максимально просто і надійно. Загалом це спрацювало, і хоча «Рятувальник» мав чимало нагод для того, щоб забивати, відвертих пожеж біля воріт Володимира Кардаша не було, а єдиний пропущений м’яч став результатом не якоїсь потужної атаки команди з Сумщини, а наслідком не зовсім впевнених дій досвідченого Кардаша в одному конкретному епізоді. В свою чергу і в атаці львів’янам не було чим потішитися, але один гол вони для себе знайшли, нехай і за допомогою рикошету від гравця суперника. Загалом, ставка на надійність спрацювала, про що свідчить нічийний результат, який головний тренер «айтішників» в післяматчевому коментарі визнав закономірним.

А от Роман Ковальчик категорично заперечував закономірність нічийного результату в грі своєї команди проти «SkyUp Futsal», і з цим важко сперечатися. Хмельничани і в першому таймі переважали дебютантів Екстра-ліги в атакувальних діях, а по перерві перевага взагалі була беззаперечною. Але головне в спорті – це вміння довести своє домінування до потрібного результату, а воно складається з багатьох компонентів, в тому числі і з впевненості в собі, коли ти від бажаної цілі на відстані витягнутої руки. Всім відомий постулат «буде гра – буде і результат», але це тільки на папері або на екрані монітору між двома ствердженнями лише риска, на паркеті ж це напруга, емоції, відповідальність і підвищений пульс, між якими потрібно знайти необхідний компроміс.

«Свої» два м’ячі «Сокіл» киянам забив, це не принесло перемоги, і потреба забивати більше буде для підопічних Романа Ковальчика актуальною і в суботній грі. Це вже стало, на жаль, не дуже приємною традицією в дописах, які анонсують їхні матчі з «in.IT», але проблема залишається нагальною. Три тижні тому «Сокіл» і «in.IT» провели свій черговий очний матч, було це в рамках «Кубку Львівщини-2023 ЗСУ», але нашій команді вже вкотре так і не вдалося подолати непереборний бар’єр, який полягає в тому, щоб забити у ворота львів’ян більше двох м’ячів. В підсумку обмежилися одним, ще й прикрим чином просто віддали перемогу супернику, в якого від такого неочікуваного перебігу подій щастю не було меж.

Щодо інших матчів другого туру, то підвищений інтерес викликає сьогоднішня гра у Львові між «Енергією» та «Aurora Team». Хоча б через те, що нещодавно команди зустрічалися на «Кубку Львівщини». «Енергетики» тоді програли, але навряд чи вони погодяться з тим, що той результат був закономірним. Так що є що доводити. Ще в двох іграх фаворити настільки очевидні, що навіть за нічийного результату можна буде говорити про гучну сенсацію. Тим часом, «Кардинал-Рівне» продовжує накопичувати пропущені матчі, і після «Aurora Team» другим в черзі на майбутні догравання став МСК «Харків».

Львів. Чемпіонат України. Екстра-ліга
2 тур. 2 вересня, субота. 16.00

«in.IT» (Львів) – «СОКІЛ» (Хмельницький)

Арбітри: Євген Гордієнко, Євген Динник (обидва – Одеса), Володимир Болізюк (Львів)
Хронометрист: Максим Орляк (Львів)
Спостерігач арбітражу: Василь Кузьменко (Київ)
Делегат матчу: Олена Верещинська (Львів)

Трансляція на офіційному сайті СК «СОКІЛ» та на You Tube-каналі Асоціації футзалу України.

В решті матчів 2-го туру зустрічаються:

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «SkyUp Futsal» (Київ)
«ХІТ» (Київ) – «Рятувальник» (Ромни)
«Кардинал-Рівне» (Рівне) – МСК «Харків» (Харків) – гра перенесена
1.09 «Енергія» (Львів) – «Aurora Team» (Київ)

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ