Ігор Вислободський: “Атакувати любимо і вміємо”

0
4069

Представник «Патріот-Vігор» у спілкуванні із прес-службою Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області розповів про те, як його команді вдалося знайти свою гру після не надто вдалого старту сезону, а також про турнірні завдання, які стоять перед «патріотівцями».

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Пане Ігор, Ваші враження від виступу команди в літньому чемпіонаті?

– Найбільш позитивні. Ми йдемо в групі лідерів, команда вже вісім турів не програє, а перемагати, самі розумієте, завжди приємно. Завдання було – потрапити до вісімки, яка зіграє в плей-офф, і ми її з великим запасом перевиконали.

– “Патріот” має кращу різницю забитих і пропущених, кращу атаку і найрезультативніший тандем теж виступає за Вашу команду – Богдан Палійчук та Сергій Чайковський забили по 11 м’ячів і входять до групи лідерів в списку бомбардирів. Ви граєте за принципом бразильців – “Ви нам заб’єте, скільки зможете, а ми вам – скільки захочемо”?

– Якщо подивитися в таблицю, то і за пропущеними м’ячами ми теж серед кращих. Команда досвідчена, нікого не потрібно вчити, як грати в футбол. А атакувати ми дійсно любимо і вміємо. Звідси і результат.

– Після невдалого старту (два очка в трьох перших турах) які були думки?

– Ми завжди довго розгойдуємося. Як то кажуть, довго запрягаємо … (посміхається). Так було в зимовому чемпіонаті, так вийшло і на цей раз. Але ніякої паніки або зневіри у мене не було – я знаю, на що здатні наші гравці.

– Який матч із зіграних запам’ятався найбільше і чому?

– Напевно, матч з “Соколом-2”. Дуже симпатична команда, з великим інтересом спостерігаю за нею. Видно, що хлопці додають буквально з кожним місяцем. Удвічі приємно, що нам вдалося впоратися з юними талантами і впевнено їх обіграти. Хоча розуміємо, що з кожним разом зробити це буде все складніше.

– Свою основну турнірну задачу – потрапити в плей-офф – команда вже вирішила. Це з одного боку. З іншого – “Менс” вже достроково забезпечив собі перше місце, і навіть у разі перемоги ви його не доженете. З яким настроєм вийдете на останню гру?

– Тільки на перемогу. У нас багата історія взаємин з цією командою. Саме ігрова. А тому матчі у нас завжди принципові. Незважаючи на те, що за полем ми друзі.

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ