Ігор Салівон: «Основна наша причина сьогоднішнього результату – невміння викластися в моменті»

0
380

Головний тренер «Рятувальника» (Ромни) Ігор Салівон відповів на питання за підсумком матчу його команди проти хмельницького «Сокола» (1:2) в 15-му турі чемпіонату України серед команд Vbet Екстра-ліги

– Ігор, перше питання тут не може не виникнути. Ви тривалий час грали з Завгороднім п’ятим, і тут така виникла раптова ситуація, що довелося Сіріцькому, і він забиває. Можливо, і далі краще його задіяти п’ятим гравцем?
– Можливо, Ви і праві. Це виникло, звичайно, так, як Ви і сказали, пов’язано з травмою Завгороднього. Але Сіріцький показав, як потрібно вирішувати. Взагалі, стосовно гри, я би сказав так. Дві складові – це результат і сама гра. Стосовно результату, звичайно, що не задоволені: ми їхали, налаштовувалися на перемогу, взяти очки в цьому місті. А от стосовно самої гри, змісту гри, по першому тайму я би сказав, що основна наша причина сьогоднішнього результату – невміння викластися в моменті. Я маю на увазі реалізацію. Наші польові гравці зобов’язані були в першому таймі першими забивати. Такі моменти, які були у Колесніка буквально на шостій-сьомій хвилині і потім у Баранника, ще були моменти у інших гравців, ми повинні реалізовувати. Коли ми не забиваємо, цей закон футболу його не можна відмінити, і ми пропускаємо в роздягальню цей м’яч. Чудова передача від воротаря і виконання Хамдамова – тут вже індивідуальна майстерність.

Я не скажу, що це психологічно на нас вплинуло, але в другому таймі більше ризикували і почали розкриватися. Пішли моменти, контратаки, у «Сокола» було достатньо моментів, щоб збільшити рахунок, але відмічу нашого воротаря. Він молодець сьогодні, він нас виручав.

Знову ж таки, по другому тайму. Ми в перші п’ять-шість хвилин могли зрівняти, в нас було декілька непоганих розіграшів, удари, але саме вміння викластися в моменті в гольовому, вирішити його з холодною головою – цього нам не вистачало. Ну, і ключовий момент матчу – це ж фоли. Сім фолів, три з яких мінімум, зараз по пам’яті, вони необов’язкові. Другий гол, вже було важко.

– У вас, якщо пригадати вашу попередню турнірну дистанцію, таких ігор, коли ви в один м’яч, нібито і граєте непогано, і з тією ж «Енергією» 2:3, з «ХІТом» 0:1, чимало накопичилося. Тобто, вже якась загальна проблема вимальовується.
– Загальна проблема – це індивідуальна майстерність. Якщо перерахувати ті ігри, які Ви назвали, вони непогані за змістом, в мене немає сьогодні претензій в плані самовіддачі, в плані десь, знаєте, таких індивідуальних дій. Ми і контролювали м’яч, і створювали, але реалізація, індивідуальна майстерність… Капітан повинен вирішувати такі моменти, які були в нього в першому таймі. Кінцівка матчу, по пам’яті, воротар команди дійсно виручив.

– «Сокола»?
– Так, Антон Кончаков в нас пробивав.

– Стосовно дебюту Валерія Гайвана щось скажете? Реально людина допомогла.
– Допомогла, і він буде додавати, я впевнений. З кожною грою він буде додавати. Я не знаю, що в нас Виставной Олег, зі спиною в нього щось після удару. Момент був непоганий, йому не вдалося. Ми підходимо до такої ключової гри з Черкасами, в нас і так обойма травмованих, дуже багато. Тому будемо вже якось перелаштовуватися, готуватися до наступної гри.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ