Ігор Москвичов: «Скористалися слабкими сторонами Сокола»

0
1547

Головний тренер «Кардиналу-Рівне» Ігор Москвичов прокоментував матч його команди проти хмельницького «Соколу» (3:1)

– Ігор Євгенович, вітаємо Вас з третьою поспіль перемогою в чемпіонаті. Розкажіть, чи змінився якось психологічний стан в команді після цих трьох матчів? І власне сьогодні, починаючи від початку сезону, відчувалося, що команда на майданчику почувалася впевнено – це саме від психології залежить чи конкретно налаштування на цього суперника?
– Звичайно, це в області психології знаходиться, коли ти не маєш очок. В нас було навіть перед грою з «Енергією», природньо з’являється нервовість, мандраж. Ми не настільки ще досвідчена та сильна команда, що це перенести. Я радий за хлопців, що вони витримали напругу, яка в нас була в команді. Природньо, що кожна поразка – це розбір польотів, розбір неприємних ситуацій. Я дуже радий, що ми вилізли з тієї ями, в якій ми були, що ми показуємо змістовний футбол, виграємо не за рахунок якогось везіння, а за рахунок награних комбінацій, за рахунок стандартів. Те, що приносить результат.

По сьогоднішній грі – дуже важка була гра. Ми знали, розібрали, як буде грати «Сокіл». Тому повність, як я рахую, нейтралізували їхні сильні сторони і скористалися їхніми слабкими сторонами. Тому я вважаю, що перемога заслужена, перемога по грі, ми трішки були кращими.

– Чи можна вважати, що одним з вирішальних факторів став гол вже на 16-й секунді гри?
– Ні. Скажу, що навпаки, він якось вплинув не в кращий бік. Нібито було як 1:0, а якість гри не дуже була гарною. Тому не дивно, що ми пропустили м’яч, але потім концентрація футболістів та їхня майстерність, їхні награні комбінації привели до того, що ми перемогли сьогодні.

Текстова версія – прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ