«ХІТ» – «СОКІЛ». Анонс матчу

0
575

Швидкоплинна цього сезону чвертьфінальна стадія плей-офф, і найближчими вихідними кількість претендентів на перемогу в чемпіонаті скоротиться рівно наполовину. Крайній термін – неділя, і надалі лище чотири команди вже в травні будуть розігрувати між собою призові місця. В двох парах 1/4 фіналу пауза між першими та другими матчами склала два тижні, ще в двох, серед яких «Сокіл» та «ХІТ», рівно сім днів, протягом яких тренерам і футболістам потрібно було проаналізувати першу очну гру і виробити план на другу, щоб вирішити свої власні завдання. А вони після перемоги «ХІТа» в першій грі 7:2 у підопічних Романа Ковальчика та Олега Лук’яненка різні.

З великого футболу відома теза, що переможний склад не змінюють. В повному обсязі до футзалу вона не застосовується, адже в ньому, якщо тренера щось не влаштовувало, взяти і на нову гру випустити з десяток нових гравців нереально. Тому основне, що під силу тренерам, це внести якісь корективи, або навіть тактичні зміни, які, на їхню думку, допоможуть досягти потрібного результату. Для прикладу, чисто теоретично, це якщо не вдалося перемогти суперника, граючи з ним першим номером, то в наступній грі можна спробувати закритися, віддати йому м’яч і ініціативу та намагатися ловити його на контратаках.

Стосовно «ХІТа», то після першої гри доречним буде пригадати вислів, що «добра від добра не шукають». Столична команда здобула перемогу, тому має всі підстави вважати, що вона все зробила правильно. Не вийшла гра в першому таймі матчу в Хмельницькому, так це ж ми самі недостатньо налаштувалися, приблизно таким було резюме головного тренера «ХІТа» Олега Лук’яненка, коли мова йшла про перші 20 хвилин гри. Ну, значить, воно так і є, і ніхто керманича столичного клубу переконувати в тому, що, а, може, перебіг першого тайму був таким, яким він був, не зовсім через оте резюме, не збирається.

Так що, чекати, що в суботу «ХІТ» зіграє якось по-іншому, не варто. На відміну від «Сокола», в якого права на помилку вже немає: поразка – і чемпіонат-22/23 стане для нашої команди історією. Тут навмисно зроблений акцент на слові «чемпіонат», адже наступного тижня «Сокіл» ще зіграє в «Фіналі восьми» Кубку України. Якими можуть бути тактичними варіанти для «Сокола» в суботній грі, та самими різноманітними, і їх навіть не один і не два. Тактика вибудовується від наявності гравців і думки тренера щодо їхньої спроможності її реалізувати на майданчику.

В будь-якому випадку, перша гра наочно довела, що такого поняття, як пієтет, по відношенню до «ХІТа» в наших гравців не існує. От якби цього «пієтету» позбулися представники суддівського корпусу, то футзал від цього б тільки виграв. Бо якщо в арбітра на грудях висить наклейка «Арбітр ФІФА», то це і близько не означає, що він дійсно хороший арбітр. Тут, скоріше, навпаки, маючи таку наклейку, треба кожну секунду перебування на майданчику доводити, що ти їй дійсно відповідаєш, а не бігати з таким виглядом, що ти вже всього досяг і життя вдалося.

Потрібно проаргументувати, до чого цей весь спіч? Будь ласка – для цього, якщо маєте бажання, подивіться і порівняйте, як поштовхи руками в спину з боку гравців «ХІТа» трактувалися арбітрами в Хмельницькому, причому, вже від самого початку гри, і як це робили арбітри в грі в Рівному між «Кардиналом-Рівнестандарт» та «CLUST-ом», один з яких, до речі, теж зі статусом арбітра ФІФА. Про таку категорію, як «єдине трактування правил», якщо порівнювати матчі в Хмельницькому та Рівному, говорити просто безпідставно.

Футзальний «плей-оффівський» вікенд розпочнеться вже в п’ятницю у Львові, де також зіграє пара суперників, в якій в першій грі перемога була за гостями. Для МСК «Харків» ситуація не оптимістична – п’ять поразок від «Енергії» в п’яти протягом сезону зіграних матчах. Але знову ж таки, плей-офф буває дуже непередбачуваним. Ще в двох парах, які будуть грати в суботу, господарі в перших матчах скористалися перевагою власного майданчика, хоча в регулярному чемпіонаті і посіли місця нижче своїх опонентів. Чи варто очікувати несподіванок – відповімо, що так, хоча б через те, що такий плей-офф, коли в ньому все йде передбачувано і прогнозовано, скоріше буває виключенням, ніж правилом.

«ХІТ» (Київ) – «СОКІЛ» (Хмельницький)

Київ. Чемпіонат України. Vbet Екстра-ліга
Плей-офф. 1/4 фіналу. Другий матч. 22 квітня, субота. 13.30
Перший матч 7:2

Арбітри: Святослав Ключник, Олександр Максименко (обидва – Миколаїв), Руслан Лутій (Київ)
Хронометрист: Володимир Шевер (Київ)
Спостерігач арбітражу: В’ячеслав Дараган (Київ)
Делегат матчу: Андрій Кунцевич (Київ)

Трансляція на офіційному сайті СК «СОКІЛ» та на You Tube-каналі Асоціації футзалу України.

В решті матчів 1/4 фіналу плей-офф зустрічаються:

«CLUST» (Київ) – «Кардинал Рівнестандарт» (Рівне)
21.04 «Енергія» (Львів) – МСК «Харків» (Харків)
«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Рятувальник» (Ромни)

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ