Гравці СК «Сокіл» провели уроки футзалу одразу в двох учбових закладах (+ відео)

0
1209
????????????????????????????????????

Гравці СК «Сокіл» Андрій Хамдамов, Сергій Шевченко, Олег Чайка, Роман Татумірак разом з керівником клубу Артемом Гласом відвідали уроки фізкультури в СЗОШ №21 та ЗОШ № 25 І-ІІІ ступенів ім. Івана Огієнка та влаштували дітям справжній футзальний майстер-клас.

Після того, як гравці навчились робити правильну розминку, хлопці виконали кілька вправ на координацію, удари з середньої дистанції і правильне ведіння м’яча різними способами. Дітлахи спочатку вислуховували вказівки професійних футзалістів, а після цього самостійно намагалися повторити вправу.

Далі відбулась справжня двостороння гра. Школярі перевірили власні сили, зігравши в команді з професійними футзальними гравцями.

А після умовного фінального свистка «соколи» вручили школярам м’ячі та клубну атрибутику. Також кожна дитина мала можливість сфотографуватися з гравцями і отримати їх автографи. У такому режимі вільного спілкування і завершилися цьогорічні уроки футзалу.

СК «Сокіл» висловлює щиру подяку Івасішиній Наталії Феліксівні, Душкевичу Івану Григоровичу та усім, хто долучився до організації цього корисного заходу.

Усі фото можна переглянути на нашій сторінці в мережі Facebook.

 

Прес-служба СК “Сокіл”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ