Головний тренер «Урагану» не з’явився на обов’язкове післяматчеве флеш-інтерв’ю

0
1206

Згідно Статті 27, пункт 1 Регламенту чемпіонату України серед команд вищої ліги «PARIMATCH Екстра-ліга» з футзалу сезону 2021/2022 років «Протягом 15 хвилин після закінчення матчу чемпіонату «PARIMATCH Екстра-ліга» є обов’язковим проведення прес-конференції (флеш-інтерв’ю) за участю головних тренерів команд або офіційних представників команд». Втім, головний тренер «Урагану» Максим Павленко одразу після гри залишив спорткомплекс ГУНП.

Прес-служба СК «Сокіл» кілька разів робила спроби розшукати керманича «Урагану», зверталася до роздягальні гостей з питанням, де можна знайти головного тренера, але всі спроби його розшукати виявилися марними.

Після цього прес-служба СК «Сокіл» звернулася до делегату матчу Віктора Тарана і звернула його увагу на неможливість взяти флеш-інтерв’ю у головного тренера «Урагану» через його відсутність. Делегат матчу дозволив припинити розшуки головного тренера «Урагану» і пообіцяв факт його зникнення внести в рапорт про гру.

Тією ж статтею Регламенту, але пунктом 4 зазначено: «У разі неявки головного тренера або офіційного представника команди на післяматчеву прес-конференцію (флеш-інтерв’ю), до клубу застосовуються дисциплінарні санкції у вигляді штрафу 4000 грн».

Зазначимо, що в попередні сезони Асоціація футзалу України не затримувалася зі своїми «листами щастя» про 4000 грн. за будь-яких, навіть дрібних порушень Регламенту з боку «Сокола». А також додамо, що це вже не вперше, коли тренери наших суперників миттєво зникають у невідомому напрямку зі спорткомплексу ГУНП після матчів проти «Сокола». Так, зокрема, було у випадку з головним тренером «Енергії» Валерієм Легчановим, коли львів’яни минулого сезону програли «Соколу» 2:6.

Сподіваємося, що факт відсутності Максима Павленка не залишиться без уваги Асоціації футзалу України, і її реакція буде такою ж швидкою, а також адекватною і відповідною нормам Регламенту.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ