Futsal Week U19 Summer Cup: Україна розтрощила Польщу і фінішувала третьою

0
166

Як і минулого року, на міжнародному турнірі в Поречі юнацька збірна України в своєму заключному матчі проводила поєдинок лише за 3 місце. В півфіналі підопічні Віталія Одегова зазнали «сухої» поразки від Іспанії 0:3. І сьогоднішній суперник українців, збірна Польщі, в своєму півфіналі обійшлася без забитих м’ячів, програвши Японії 0:6.

Бажання закрити прогалини з голами в обох суперників било через край, тому гольових моментів не бракувало біля обох воріт. В такій відкритій грі українці досягли успіху на 13-й хвилині, коли після дальнього удару Калашника було вдале підставлення ноги Маліновським, і м’яч влетів під поперечину. За хвилину стало вже 2:0 – воротар Польщі виявився безсилим проти дальнього удару Рибіцького метрів з 12-ти. Суперник після такого удару просів, почав помилятися ще більше, і на 15-й хвилині Україна мала перевагу вже в три м’ячі. Підсумок же першому тайму підбив гол-красень, коли м’яч влетів до сітки після закидання з кутового та потужного удару злету Калашника.

На цьому турнірі за чотири попередні гри у збірної України склалася сумна тенденція – вона не виграла жодного другого тайму. Навіть у Гренландії, що, до речі, і коштувала їй незавоювання першого місця в своїй групі. Тому на другу 20-тихвилинку не могло не виникнути питання, чи зможе команда Одегова зробити це хоча б в грі з Польщею.

Говорити по грі, що це було складною справою, не доводилося: поляки що в атаці були безпорадними, що в захисті припускалися купи помилок. Одна з них і збільшила перевагу України, коли на 33-й хвилині гравець збірної Польщі зрізав м’яч у власні ворота. За дві хвилини українці вже впоралися самі, і Олександр Дичук протягом кількох секунд відзначився двічі. Суперник виявився повністю деморалізованим, що і дозволило Україні довести рахунок до непристойного, як для статусу гри за третє місце. За рахунку 8:0, з 36-ї хвилини, українці почали застосовувати тактику гри з п’ятим польовим гравцем, але це не дозволило ані українцям збільшити перевагу, ані полякам забити бодай один гол.

Іспанія – Японія – 6:2

Нагадаємо, що найближче важливе випробування на збірну України цієї вікової категорії чекає вже невдовзі: 7-10 липня в Молдові відбудуться відбіркові матчі Євро-2022, де суперниками команди Віталія Одегова будуть Андорра, Бельгія та Молдова. До Іспанії на фінальну частину чемпіонату Європи на початку вересня поїде тільки переможець групи.