Futsal Week U19 Summer Cup. Україна проти Гренландії: в першому таймі розгром, по перерві нічия

0
990

Є велика впевненість, що не тільки в Україні, але і в переважній більшості країн Європи ніхто навіть уяви не мав, що в такій країні, як Гренландія, є футзал, до тієї самої пори, коли на початку травня з’явилася інформація, що юнацька збірна України 21-26 червня в хорватському місті Пореч зіграє на турнірі «Futsal Week U19 Summer Cup» і одним з її суперників в групі В будуть однолітки з острівної держави.

Те, що юнаки з Гренландії настільки ж далекі від футзалу, як їхня країна від України, стало зрозумілим вже по перших хвилинах, коли майже після кожного перетинання половини майданчика суперника підопічні Віталія Одегова святкували забитий м’яч. В підсумку за 20 хвилин першого тайму така подія відбувалася в середньому майже дві хвилини, що і призвело до рахунку 9:0.

По перерві, розуміючи свою перевагу в класі, українці грали повільніше і в ситуаціях, коли треба було грати просто і забивати надцятий за ліком гол, перемудрювали і марнували свої нагоди. Коли ж другий тайм залишився позаду, з’ясувалося, що за цей тривалий час команда Віталія Одегова спромоглася всього на один (!!!) гол, ще й примудрилася пропустити також один м’яч у власні ворота. А щодо гри, то це не Гренландія піднялася до рівня України, а підопічні Віталія Одегова опустилися до рівня Гренландії.

21 червня
Futsal Week U19 Summer Cup. Група В

Україна – Гренландія – 10:1 (9:0)

Результати решти матчі першого ігрового дня

Група А
Іспанія – Туреччина – 12:1
Польща – Словенія – 3:1

Група В
Японія – Угорщина – 10:1

Зазначимо, що в середу, 22 червня, збірна України зіграє з Японією, і ця гра буде більш показовою, в якому стані зараз перебуває юнацька збірна України. Початок гри о 22.00, трансляція на фейсбук-сторінці Futsal Week.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ