Futsal Week U19 Summer Cup: Україна перемогла Угорщину, але в групі друга і вийшла в півфіналі на Іспанію

0
105

Гра юнацької збірної України проти однолітків з Угорщини в рамках турніру «Futsal Week U19 Summer Cup», який проходить в хорватському місті Пореч, була заключною на груповому етапі. Тому перед грою перед підопічними Віталія Одегова стояла дилема: або напружитись, виграти гру з різницею більше, ніж чотири м’ячі (це після того, як саме з такою різницею Японія виграла у Гренландії), це б дозволило посісти перше місце в групі В, і в півфіналі отримати в суперники збірну Польщі. Або зіграти спокійно, не програти, і це гарантувало б за два дні поєдинок проти діючих чемпіонів Європи в цій віковій категорії збірної Іспанії.

Українці вирішили йти першим шляхом, і левову частку часу, на відміну від перших двох ігор, провели граючи «першим номером». Угорці вдало та чіпко захищалися, тож реально гольових моментів у їхніх воріт бракувало, і можна відзначити хіба що кілька ударів в ствір воріт, але воротар грав надійно. Так тривало до 10-ї хвилини, коли після дальнього удару Андрія Ткачука та відскоку від паркету м’яч по дузі таки знайшов шлях до сітки. Не одразу, але угорці почали розкриватися, і на 17-й хвилині контратака українців «два в нуль» завершилася другим взяттям воріт суперника. За хвилину ще один провал в захисті Угорщини, і рахунок став 3:0. А за 1.40 до перерви Олександр Дичук довів перевагу України до чотирьох м’ячів. Завдання-мінімум було виконано в першому таймі.

Потрібний для першого місця в групі п’ятий гол прийшов на 25-й хвилині, коли затяжна атака завершилася точним ударом з середньої відстані. На диво, гравці української команди за цих обставин почали нервувати, в непотрібних ситуаціях порушувати правила, і на 29-й хвилині «сіли» на п’ять фолів. На 31-й хвилині стався шостий, але за дивних обставин. Після розіграшу кутового і удару по воротах м’яч опинився в сітці, але замість голу арбітри зафіксували порушення і призначили 10-тиметровий, який угорці реалізували.

5:1 – це той самий рахунок, який був в грі Японія – Гренландія, тому для першого місця в групі потрібний був шостий гол. Але на майданчику розпочалися «гойдалки», які допомогли угорцям в контратаці забити другий гол. Після тайм-ауту Україна почала грати з п’ятим польовим гравцем, але рахунок 5:2 зберігся до фінальної сирени, яка сповістила про те, що Україна в групі В фінішувала другою.