«Futsal Masters»: «Сокіл» переміг «Акану Оржель» і зберігає шанси на фінал

0
2975

Свій другий матч на міжнародному турнірі «Futsal Masters» хмельницький «Сокіл» проводив і в іншому місті, і в інших умовах. Щодо міста, то гра 2-го туру проходила в місті Єльч-Лясковіце, базовому на цьому турнірі, а щодо умов, то грати з «Аканою Оржель» на звичному для нашої команди покритті, паркеті, було значно приємніше, ніж на тарафлексі, на якому напередодні проходив перший матч проти «Барси В».

По складу змін ніяких в «Соколі» не було – та ж стартова четвірка і Шевченко в «рамці». Дві хвилини команди грали між штрафними, поки після удару Кручека подоляни не заробили кутовий, але Сороці після швидкого розіграшу не вдалося завдати удару по воротах. Господарі вперше перевірили Шевченка за хвилину ударом Пастарса – наш голкіпер зіграв надійно.

Швидкий гол в грі був забитий «Соколом». На 5-й хвилині Кручек вийшов сам на сам з Шаррієром, і коли голкіпер відбив м’яча, його невдовзі підібрав Хамдамов і дальнім ударом відправив за призначенням.

Гравці «Акани Оржель» завзято кинулися відігруватися, проте захист «Сокола» надійно тримав всі зони, і Шевченко був без роботи. Коли ж на майданчику з’являлася перша четвірка, гаряче було вже і біля воріт господарів. На 9-й хвилині Гресь потужно пробив здалеку – Шаррієр змушений був кулаками відбивати цей постріл. Через кілька секунд Гресь бив вже з-меж штрафного майданчика, але й тут Шаррієр зіграв вдало.

Відчуваючи, що господарі не контролюють гру, наставник «Акани Оржель» Чус Лопес вже на 10-й хвилині був змушений брати тайм-аут. Одразу після нього м’яч випадково влучив в руку Хамдамову, арбітри призначили штрафний, і хоча до воріт було далеченько, Марквіна прямим ударом таки вразив ворота.

За рівного рахунку рівновага була і на майданчику. ЇЇ міг порушити Фіранчик, коли хмельничани «загубили» поляка одного перед воротами, але той запустив шкіряну кулю вище поперечини. «Сокіл» на це відповів масованою атакою, яку влучним ударом з 13-ти метрів завершив Сорока.

За 3.15 до перерви, коли в обох команд було по 4 фоли, Роман Ковальчик взяв тайм-аут і попросив гравців діяти обережно, бо арбітри з фіксуванням порушень мали певну прихильність до господарів. П’яте порушення арбітри «знайшли» на 19-й хвилині, і це було дуже тривожно. З лави запасних пішли вимоги тренерів «не фолити», гравці до цього прислухалися, і перший тайм завершився на корись «Сокола» 2:1.
Після початку другого тайму пройшло всього 17 секунд, як перевага «Сокола» виросла до двох м’ячів. Хамдамов зі штрафного не став бити сам, покотив м’яча вліво на Кручека, який більярдним ударом вразив дальній кут воріт.

Господарів явно почали нервувати, і на 23-й хвилині в пасиві мали вже 3 порушення. «Сокіл» почав активно пресингувати, і полякам було дуже складно розгорнути атаку. Але варто було дозволити Густаво Енріке наблизитися до штрафної, як він низовим ударом скоротив відставання «Акани Оржель» до одного голу. Але лише на дві хвилини. На 26-й хвилині господарі обрізалися, Хамдамов перехопив мяч, пробив, і м’яч від поперечини затріпотів у сітці.

Цей м’яч помітно додав грі динаміки, бо команди майже не помічали середину майданчика. Майже кожна атака завершувалася ударами, хоча влучних було небагато. І знову арбітри були помітними, коли кожне падіння гравців «Акани» рахували, як порушення хмельничан. Як було не важко, але треба було мати на увазі.

Проте гравці «Сокола» не забували і про ворота Фолтина, який вийшов у господарів на другий тайм. На 34-й хвилині його дальнім ударом перевірив Хамдамов – воротар відбив м’яч ногами.
А невдовзі Роман Ковальчик перевів свою команду на шалений пресинг, і це було на заваді «Акані Оржель» у розвитку атаки. За 3.20 до сирени господарі почали грати з п’ятим польовим. Хвилину «Сокіл» протримався дуже впевнено. Потім ще одну. Але за 1.03 «Сокіл» наразився вже на контратаку, і після удару Іксемада рахунок став 3:4. І все ж останнє слово було за «Соколом», коли Кручек вразив порожні ворота. Це була перемога!

Ще в одному матчі в групі А «Барселона Ласса В» переграла «Гредар Футзал Тім» 7:4, тож після двох турів «Сокіл» йде другим, але зберігає шанси на вихід в фінал.

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ