«Fighting Night Storm». Перемога і поразка представників СК «Сокіл»

0
1238

18 вересня в Кременчуці на Льодовій арені «Айсберг» відбулася презентації нової бійцівської ліги «Professional Fighting League Storm», під егідою якої відбулися 12 боїв Міжнародного турніру з ММА «Fighting Night Storm». Серед більш ніж двадцяти бійців, які виходили в октагон, були і два представники Спортивного клубу «Сокіл». Максим Пашков проводив свій бій в ваговій категорії 66 кг, а Микола Мартинюк змагався серед бійців вагою 70 кг.

Першим з наших бійців в октагон вийшов Микола Мартинюк, суперником якого був Данило Токаревський з Запоріжжя. Хмельничанин переважав свого опонента і за досвідом, і за рейтингом, що робило його фаворитом бою, який проходив в форматі три раунди по п’ять хвилин.

В першому раунді Мартинюк одразу почав тиснути на суперника, ганяючи того по октагону. Вправно у нашого бійця працювали лоу- та хайкіки. На четвертій хвилині пройшов потужний лоукік у Мартинюка, після якого Токаревський опинився на підлозі, але добити суперника не дозволила сирена про закінчення першого раунду. А в перерві між раундами з’ясувалося, що Токаревський відмовився від продовження поєдинку – той самий удар, після якого він опинився на підлозі, виявився для Миколи Мартинюка ключовим в його перемозі.

В основній частинні заходу, яка розпочалася близько 22.30, першим був бій Максима Пашкова з бійцем з Киргизстану Расулом Тезекбаєвим. В першому раунді хмельничанину вистачило двох хвилин, що його суперник опинився на підлозі, далі була ще серія ударів ногами, але Тезекбаєв зміг піднятися на ноги. На третій хвилині бою представник Киргизстану зловив Пашкова прийомом, почалася боротьба в партері. Більш того, Тезекбаєв захопив шию Максима і намагався провести задушливий прийом. Спроба була марною, до того ж ще й пролунав гонг.

В другому раунді Тезекбаєв знову перевів бій в боротьбу на підлозі, сили були рівними, і арбітру довелося піднімати бійців. Виявилося, що ненадовго, левову частку раунду бійці провели в партері, і зверху частіше був саме Тезекбаєв, за яким і була перевага в другому раунді.

Ситуація змушувала Пашкова в третьому раунді одразу йти вперед, але Тезекбаєв гнув свою лінію, і бій знову пішов в партері. В такому стані з боку обох бійців було небагато активних дій, і більша частина раунду пройшла в ситуації, коли Тезекбаєв в сутичці внизу був зверху. Вердикт суддів був одностайним і неприємним для українця – в цьому виснажливому бою переміг Расул Тезекбаєв.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ