«Fighting Night Storm». Новий виклик для бійців ММА зі СК «Сокіл»

0
1515

18 вересня в Кременчуці на Льодовій арені «Айсберг» відбудеться представницький Міжнародний турнір з ММА «Fighting Night Storm», і на ньому Спортивний клуб «Сокіл» буде представлений одразу двома бійцями. Микола Мартинюк в вазі 70 кг проведе бій проти Данили Токаревського, а на Максима Пашкова в ваговій категорії 66 кг чекає протистояння з представником Киргизстану Расулом Тезекбаєвим.

Обидва бої пройдуть в рамках презентації нової бійцівської ліги «Professional Fighting League Storm».

24-хрічний Микола Мартинюк на професійній ММА арені має такі показники 2-1-0 (Win-Loss-Draw) і посідає 73-тє місце в українському рейтингу Ukraine Pro Men’s Lightweight. Його супернику, Данилі Токаревському, 21 рік, його показник в профі 1-1-0, і в цьому ж рейтингу він посідає 93-тє місце.

Максим Пашков, якому 30 років, більш досвідчений боєць, його Pro MMA Record: 14-5-0, 1 NC (Win-Loss-Draw). Максим має серію з восьми перемог поспіль, але зараз він поза регіональним рейтингом, оскільки свій останній рейтинговий бій провів в травні 2019-го року. Щодо його суперника, то Расул Тезекбаєв, на прізвисько «Golden», розпочав свою професійну кар’єру в 2015 році і за цей час провів 13 боїв: 9-3-1 (Win-Loss-Draw), останній з яких був в червні цього року.

В найближчі два тижні Микола Мартинюк та Максим Пашков будуть вести інтенсивну підготовку до «Fighting Night Storm» під наглядом Заслуженого тренера України Вадима Будзихівського. А останнього часу обидва представники СК «Сокіл» готувалися на зборі з найкращими бійцями України, серед яких був і Ярослав Амосов, чемпіон всесвітньо відомої ліги Bellator.

Додамо, що інформаційним спонсором «Fighting Night Storm» є телеканал XSPORT, на якому і запланована трансляція всього заходу.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ