«Fighting Night Storm II»: дві перемоги та поразка представників СК «СОКІЛ» в Кременчуці

0
1887
Микола Мартинюк в бою з Назаром Бабакханяном

Через три місяці після першого Міжнародного турніру «Fighting Night Storm» Кременчук 18 грудня знову став центром уваги прихильників ММА в Україні: льодова арена «Айсберг» була місцем проведення другого турніру цієї серії, і серед його учасників три представники СК «СОКІЛ», вихованці Заслуженого тренера України Вадима Будзихівського – Максим Пашков, Микола Мартинюк на Олександр Горшечнік.

Першим з наших бійців в октагон вийшов Микола Мартинюк, суперником якого в ваговій категорії до 70 кг був Назар Бабакханян з Вірменії. Ще до початку бою з Бабакханяна був знятий один бал за те, що він не увійшов у вагу. В першому раунді Бабакханян робив акцент на лоу-кіки, в той час як Мартинюк намагався йти у боротьбу. Вже наприкінці першої хвилини Микола поклав суперника на підлогу, а ще за хвилину вийшов на задушливий прийом. Коли спливло рівно дві хвилини арбітр зупинив бій, хоча вірмен був і незадоволений таким рішенням. Це вже, звичайно, не мало значення – є перемога Миколи Мартинюка, який після оголошення його переможцем ще й на радощах станцював.

Суперником Олександра Горшечніка був восьмиразовий чемпіон України з тайського боксу, чемпіон Європи з кікбоксінгу 2017 року, представник Харкова Едуард Деменко. Це була вагова категорія до 66 кг. Фактично близько двох хвилин першого раунду у суперників пішло на розвідку, після чого Олександр поклав Деменка на підлогу. В партері Горшечнік почав шукати момент для проведення задушливого прийому, але Деменку вдалося скинути з себе Олександра. Втім, ненадовго – за пів хвилини хмельничанин знову перевів бій в партер, почав наносити удари зверху, і врешті решт, на п’ятій хвилині, задушливим прийомом достроково дотиснув свого опонента.

І, нарешті, ближче до завершення всього заходу прийшла черга в ваговій категорії 66 кг битися Максиму Пашкову, суперником якого був чемпіон Польщі з бразильського джиу-джитсу Марчин Яблонські. Цей бій, як, до речі, і всі бої на «Fighting Night Storm II», проходив у форматі три раунди по п’ять хвилин. В першому з них Максим на другій хвилині намагався провести задушливий прийом, однак, поляк вислизнув і надалі пішла боротьба в партері. Кінцівка раунду була за Пашковим, у якого раз по разу проходили потужні лоу-кіки та удари колінами. Загалом, перший раунд був дуже виснажливим для обох бійців.

А от другий раунд пройшов не за сценарієм, який був потрібний хмельничанину. Яблонські перевів бій в партер, де був зверху, застосовуючи численні удари. Максим прагнув вийти зі складного становища, навіть був близьким до цього, але Яблонські задушливим прийомом довів бій до своєї перемоги на третій хвилині другого раунду.

Тож, вітаємо з перемогами Миколу Мартинюка та Олександра Горшечніка, а Максиму Пашкову бажаємо наснаги в подальшому розвитку, і перемоги обов’язково прийдуть.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ