«Festival of Football 3Х3 2017»: «Фахівець», «Dream Team» та «Lunarlon» завершують сезон у ранзі переможців!

0
4977

Заключний етап фестивалю видався неймовірно видовищним та емоційним + ФОТО

ФОТО                                                  ВІДЕО

У четвер, 24-го серпня, добіг до свого завершення фестиваль вуличного футболу «Festival of Football 3Х3 2017», організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області та спортивним клубом «Сокіл» спільно із Управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради. Нагадаємо, що цьогоріч даний фестиваль проходив у 3 етапи, заключний з яких відбувся саме на День Незалежності.

Програма третього етапу «Festival of Football 3Х3 2017» традиційно вміщувала у себе два окремі турніри: лігу GRAND, у якій заявочна компанія велася без обмежень та позмагатися за призові місця мали можливість усі бажаючі, та лігу CHILDREN, у якій команди були розділені на два міні-турніри за віковим критерієм учасників: до 14 років, а також від 14 до 17 років.

_DSC0201

У лізі GRAND на третьому етапі виявило бажання позмагатися п’ять колективів, які визначили імена переможця та призерів по коловій системі. Доля переможця загального заліку вирішилася тут вже за підсумками першого туру. «Фахівець», розгромивши «Алмаз» – 10:2, достроково став недосяжним для своїх конкурентів у боротьбі за загальну пальму лідерства. «Алмазні», зазнавши поразок у всіх зустрічах в підсумку фінішували останніми, а ось «Авангард», «Лунтік» та «Фаворит» склали «Фахівцю» відчайдушну боротьбу за перемогу на третьому етапі. В підсумку відібрати друге «золото» у «фахівців» так і ніхто не зумів. Найближчим до цього був «Авангард», який у очному матчі здобув яскраву та емоційну перемогу з мінімальним рахунком 3:2, і все для «авангардівців» у цій боротьбі вирішував очний матч з «Фаворитом» в останньому турі. Обидва суперники мали реальні шанси як на «срібло» не лише за підсумками третього етапу, а й загалом у турнірному заліку. Цей матч вкотре довів, що прагматизм та холоднокровність беруть гору («Фаворит») над розкутою, але не дуже організованою атакою («Авангард»). У гольовій перестрілці, яку влаштували на майданчику суперники, вирішальною стала тактична гнучкість «фаворитівців» та геній Савчука, які святкувавши перемогу з рахунком 8:6, здобули собі подвійне «срібло». «Авангард» таким чином фінішував третім у загальному заліку, а ось третій етап завершив лише четвертим, поступившись і амбіційному «Лунтіку» з рахунком 5:8, якому в підсумку дісталася «бронза» заключного етапу фестивалю.

_DSC0453

Не менш цікаво було і у лізі CHILDREN. У турнірі серед юнаків до 14 років виступила рекордна кількість команд за підсумками усіх етапів – одинадцять, які шляхом «сліпого» жеребу були розділені на дві підгрупи. Згідно регламенту, їх переможці у фіналі розігрували «золото», а колективи, які фінішували другими у своїх групах, завершували турнір матчем за бронзові нагороди. Підгрупа «А» за іменами виглядала справжньою «групою смерті», оскільки тут жереб звів між собою відразу чотири команди з першої п’ятірки загального заліку. Як показала гра, боротьби тут як такої не вийшло. «Lunarlon», який став правонаступником «Алмазу» та «Барселона» знову довели свій високий клас, і святкувавши впевнені перемоги у стартових зустрічах, в очній битві з’ясовували, хто ж стане тут першим. У напруженій боротьбі сильнішим завдяки голам Гриня та Барабаша виявився «Lunarlon» – 3:1, який в підсумку і став тут першим і вийшов до фіналу, «Барсі» ж дісталася друга позиція та право участі у матчі за 3-є місце. Призову трійку тут замкнув «Переможець», четверта сходинка дісталася амбітному «Титану». У битві аутсайдерів «Заріччя» виявилося сильнішим за «Титан-2», який в підсумку і фінішував останнім в підгрупі «А».

_DSC0121

У підгрупі «В» теж дуже швидко визначилося два фаворити. Ними стали «Соколята» та «Лідери», які після трьох стартових перемог поспіль зустрічалися в останньому турі. У емоційній зустрічі мінімальну перемогу святкували більш настирні «Соколята» – 3:2, і вийшли до фіналу, а ось «лідерам» дісталася перепустка до матчу за «бронзу». Призову трійку тут замкнув «Favorit», а ось замкнули турнірну таблицю у підгрупі «В» ДЮСШ «Спортлідер+» та ДЮСШ «Спортлідер-2».

_DSC0156

А ось матчі за медалі не подарували жодної інтриги. «Барселона», розлючена поразкою від «Lunarlona», яка відібрала у «Барси» першу сходинку в загальному заліку, не залишила жодних шансів «Лідерам» у грі за 3-є місце – 9:2. Отже «синім» дістається «бронза» третього етапу та підсумкове «срібло» загального заліку. «Лідери» ж фінішували четвертими, пропустивши на третю сходинку у зведеній табелі про ранги «Переможець». А ось фіналі досвід «Lunarlona» виявився переконливішим за юнацький запал «Соколят». У видовищній грі номінальні господарі забили вдвічі більше за свого суперника – 8:4, в підсумку святкувавши перемогу не лише на третьому етапі, а й у підсумковому заліку. «Соколята» ж завершують боротьбу з гордо піднятою головою та медалями срібної проби третього ігрового дня «Festival of Football 2017».

_DSC0170

У змаганнях серед юнаків від 14 до 17 років прийняло участь чотири команди, які визначали імена переможця та призерів по змішаній системі. Спочатку учасники провели груповий турнір, за підсумками чого були сформовані пари півфіналістів. Дві кращі команди першого етапу, «Dream Team» та «GALAXY», впевнено підтвердили свій статус фаворитів, синхронно виборовши путівки до фіналу. «Команда мрій» в півфіналі у емоційному матчі виявилася влучнішою за «Торнадо»– 5:4, а ось «GALAXY» в 1/2 фіналу не залишив жодних шансів «Legend» – 7:4. Підсумкова «бронза» дісталася «Торнадо», яке в серії післяматчевих булітів дотиснуло «Legend» та здобуло завдяки цьому успіху також третє місце у загальному заліку, а ось фінальний поєдинок мав визначити не лише чемпіона третього етапу, а й усього турніру, оскільки всю дистанцію «GALAXY» та «Dream Team» йшли нога в ногу. У вирішальній битві «Dream Team» виявився сильнішим, святкувавши впевнену перемогу з рахунком 5:2, і окрім золотих медалей третього етапу став переможцем загального заліку. «GALAXY» ж дістається підсумкове друге місце.

_DSC0281

Коли стих пил запеклих баталій, відбулася церемонія нагородження переможців та призерів третього етапу, а також кращих з кращих у загальному заліку, які за свої досягнення отримали достойну частку із призового фонду, який становив 20 000 гривень. Окрім того, грошовими нагородами були нагороджені і ті команди, які зупинилися поза межами призової трійки на заключному, третьому етапі турніру. Окрім того, було відзначено кращих і  у номінальних номінаціях. Індивідуальними нагородами організатори відзначили наступних гравців:

Ліга GRAND

«Кращий гравець третього етапу»: Максим Роговський («Авангард»)

«Кращий гравець змагань»: Павло Овчинніков («Фахівець»)

Ліга CHILDREN. Вікова категорія U-14

«Кращий гравець третього етапу»: Павло Савчук («Барселона»)

«Кращий гравець змагань»: Артур Гринь («Lunarlon»)

Ліга CHILDREN. Вікова категорія U-17

«Кращий гравець третього етапу»: Данило Першин («Dream Team»)

«Кращий гравець змагань»: Богдан Сулима («GALAXY»)

Наостанок, хочеться подякувати усім спонсорам та партнерам, які зробили вагомий та відчутний вклад у проведення вирішального етапу «Festival of Football 3Х3 2017»: центру дитячого шопінгу «Ніколь», супермаркету канцтоварів та іграшок «Носорог», службі смачної їжі «Modesto». Також висловлюємо окрему подяку за яскравий виступ танцювальному клубу «FENOMEN».

Олександр Таран, прес-служба СК «Сокіл»

Технічні дані матчів третього етапу «Festival of Football 3Х3 2017»

Ліга GRAND

«Алмаз» – «Фахівець» – 2:10

Голи: Гайдамащук, Лєонов – Хлопонін- 7, Олянчук- 2, Овчинніков

«Лунтік» – «Авангард» – 8:5

Голи: Пушкар, Подвисоцький – по 3, Чекирда -2 – Побережник-3, Мустафін, Михайленко

«Авангард» – «Алмаз» – 9:4

Голи: Михайленко -5, Побережник, Мустафін – по 2 – Гайдамащук, Лєонов – по 2

«Фаворит» – «Лунтік» – 4:3

Голи: Савчук-3, Петрук – Подвисоцький- 2, Пушкар

«Фахівець» – «Авангард» – 2:3

Голи: Олянчук-2 – Роговський-2, Мустафін

Попередження: Мустафін, Роговський

«Алмаз» – «Фаворит» – 3:18

Голи: Распутняк, Гайдамащук, Рацун – Савчук-12, Р. Огороднічук-3, Петрук-2, Д. Огороднічук

«Фахівець» – «Фаворит» – 5:0

Голи: Олянчук-3, Овчинніков-2

«Лунтік» – «Алмаз» – 5:0

Голи: Подвисоцький , Пушкар – по 2, Чекирда

«Лунтік» – «Фахівець» – 3:5

Голи: Чекирда-3 – Олянчук-4, Овчинніков

«Авангард» – «Фаворит» – 6:8

Голи: Михайленко-5, Роговський – Савчук-5, Петрук, Д. Огороднічук – по 1, Роговський (аг.)

Ліга CHILDREN

Турнір серед юнаків до 14 років

Груповий етап

Підгрупа «А»

«Lunarlon» – «Заріччя» – 12:2

Голи: Корнєєв, Барабаш – по 4, Гринь, Зарванський – по 2 – Сабуняк-2

«Барселона» – «Переможець» – 11:2

Голи: Лазарчук, Ілюхін – по 4, Дрезналь-2, Савчук – Везденецький, Літоцький

«Титан-2» – «Титан» – 2:15

Голи: Щемін, Медяков – Глушко-6, Боднар-5, Донець-4

Попередження: Глушко

«Заріччя» – «Титан» – 1:5

Голи: Собуняк – Глушко-4, Боднар

«Барселона» – «Титан-2» – 9:0

Голи: Ілюхін-3, Савчук, Дрезналь, Лазарчук – по 2

«Lunarlon» – «Переможець» – 10:1

Голи: Корнєєв, Гринь – по 3, Барабаш, Зарванський – по 2 – Везденецький

«Переможець» – «Заріччя» – 4:1

Голи: Везденецький-2, Трухін, Лігодський – Собуняк

Попередження: Везденецький – Зведенюк

Вилучення: Зведенюк (друге попередження)

«Титан-2» – «Lunarlon» – 0:8

Голи: Корнєєв, Гринь – по 3, Барабаш-2

«Титан» – «Барселона» – 2:4

Голи: Глушко, Боднар – Ілюхін-3, Савчук

Попередження: Ілюхін

«Переможець» – «Титан-2» – 5:2

Голи: Лігодський, Везденецький – по 2, Трухін – Блажевич-2

Попередження: Трухін

«Заріччя» – «Барселона» – 1:10

Голи: Собуняк – Дрезналь-5, Ілюхін-4, Лазарчук

«Lunarlon» – «Титан» – 1:0

Голи: Зарванський

Попередження: Корнєєв

«Титан-2»- «Заріччя» – 6:7

Голи: Медяков-3, Блажевич-2, Кравчук – Собуняк-4, Рудь-2

«Титан» – «Переможець» – 3:6

Голи: Донець-2, Боднар – Везденецький-3, Лігодський-2, Трухін

Попередження: Глушко, Донець – Трухін

«Барселона» – «Lunarlon» – 1:3

Голи: Ілюхін – Гринь-2, Барабаш

Підгрупа «В»

ДЮСШ «Спортлідер-2» – «Соколята» – 1:5

Голи: Жук – Бачмага-3, Чорний, Гвоздецький

«Favorit» – ДЮСШ «Спортлідер+» – 4:3

Голи: Подорванюк-3, Гуменюк – Подлюк-2, Хібовський

«Соколята» – «Favorit» – 2:1

Голи: Гвоздецький, Бачмага – Гуменюк

Попередження: Заєць

«Лідери» – ДЮСШ «Спортлідер-2» – 6:2

Голи: Сохорук-4, Стасішен, Гаврилюк – Жук, Стасюк

«Favorit» – «Лідери» – 1:11

Голи: Ожеледа – Стасішен-4, Гаврилюк, Сохорук – по 3, Мазур

ДЮСШ «Спортлідер+» – «Соколята» – 0:4

Голи: Гвоздецький, Бачмага, Чорний, Храпач

Попередження: Хібовський

«Лідери» – ДЮСШ «Спортлідер+» – 7:4

Голи: Стасішен-5, Гаврилюк-2 – Хібовський-2, Майдан, Бевз

ДЮСШ «Спортлідер-2» – «Favorit» – 1:3

Голи: Житніковський – Заєць-2, Ожеледа

«Соколята» – «Лідери» – 3:2

Голи: Бачмага-2, Храпач – Сохорук, Стасішен

Попередження: Сохорук

ДЮСШ «Спортлідер-2» – ДЮСШ «Спортлідер+» – 4:4

Голи: Стасюк-2, Жук, Житніковський – Бевз-2, Майдан, Хібовський

Матч за 3-є місце

«Лідери» – «Барселона» – 2:9

Голи: Мазур, Стасішен – Лазарчук, Ілюхін – по 3, Дрезналь-2, Савчук

Фінал

«Соколята» – «Lunarlon» – 4:8

Голи: Гвоздецький-2, Храпач, Бачмага – Корнєєв-3, Барабаш, Зарванський – по 2, Гринь

Попередження: Храпач

Турнір серед юнаків від 14 до 17 років

Груповий етап

«GALAXY» – «Dream Team» – 4:4

Голи: Осацький, Піцан – по 2 – Цилепа, Першин – по 2

«Торнадо» – «Legend» – 2:4

Голи: Первєєв, Омарі – Мазуров-2, Басістий, Боднар

«Dream Team» – «Legend» – 6:3

Голи: Мельник-3, Першин-2, Цилепа – Басістий, Мазуров, Боднар

«GALAXY» – «Торнадо» – 3:3

Голи: Піцан-2, Сулима – Первєєв, Хмиз, Сулима (аг.)

«Legend» – «GALAXY» – 4:10

Голи: Басістий, Мазуров – по 2 – Сулима-8, Піцан, Осацький

«Торнадо» – «Dream Team» – 4:9

Голи: Хмиз-2, Омарі, Гончар – Цилепа-5, Першин-4

1/2 фіналу

«Dream Team» – «Торнадо» – 5:4

Голи: Цилепа, Мельник – по 2, Першин – Омарі-2, Первєєв, Хмиз

«GALAXY» – «Legend» – 7:4

Голи: Піцан-3, Сулима, Осацький – по 2 – Мазуров-2, Басістий, Боднар

Матч за 3-є місце

«Торнадо» – «Legend» – 4:4 по булітах 2:1

Голи: Хмиз-2, Первєєв, Омарі – Басістий-3, Боднар

Фінал

«GALAXY» – «Dream Team» – 2:5

Голи: Піцан, Осацький – Мельник-3, Першин-2

Попередження: Осацький – Першин

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ