Євген Ривкін: “Гра була з відтінком Нового року”

0
2842

“Локомотив” – “Спортлідер+” – 5:1. Післяматчевий коментар головного тренера “залізничників”

– Я назвав би не перемогу, а гру саму – вона була з відтінком Нового року. Помітно було, що футболісти не знаходяться на тому рівні концентрації, якого хотілося б нам. Тому що з середини другого тайму гра дуже мало нагадувала футзал, більше нагадувала змагання з бігу. Тому, звичайно ж, рахунок нас задовольняє, на початку свою роботу ми виконували, потім сталося те, що матч просто догравали. Звідси абсолютно незрозумілий м’яч, який ми пропустили.

– Сьогодні Ви не стали вдаватися до заміни воротаря в перерві між таймами.

– Треба розуміти, що у нас три кваліфікованих голкіпера, я вже неодноразово на це увагу звертав, і це всі кандидати в національну збірну, подекуди треба давати їм грати по тайму для підтримки ігрового тонусу. Зараз їм належить досить складний період, дуже велика кількість ігор, і, судячи з усього, там необхідно буде грати повний матч. Тому, ми зараз пішли шляхом, щоб дати хлопцям стояти цілий матч. Це абсолютно не означає, що якось по-іншому воно може бути потім – будемо дивитися за рівнем готовності, але хочемо, щоб наші футболісти, я маю на увазі голкіпери, отримали ігрову практику всієї гри. Як воно буде – подивимося.

– Ви тепер два місяці не будете грати вдома. Ще й «збірники», їхня відсутність у клубі … Щось буде змінюватися в підготовці?

– Подивимося – це буде дуже важкий період, тому що, по-перше, треба розуміти, скільки хлопців поїде в збірну, скільки залишиться тут. Але, судячи з усього, саме для команди «Локомотив» період буде досить складний. Я думаю, це доля всіх команд-лідерів, які делегують хлопців у збірну – це престижно, це почесно, це говорить про те, що ми працюємо правильно, що наші футболісти рухаються вперед, якщо їх викликають у національну команду. Тому, треба вміти з цим працювати, давати максимальний результат і тут, і щоб хлопці приїжджали в збірну і також викладалися по максимуму.

Sport.ua

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ