«Енергія» – «СОКІЛ». Анонс матчу

0
328

Як відомо, в Екстра-лізі позаду вже 23 тури, але тільки 15 з них зіграні в повному обсязі, і раніше через різні причини не були проведені в восьми турах дев’ять матчів. Одним менше стане 8 березня після фінальної сирени у Львові, де «Енергія» прийматиме хмельницький «Сокіл».

Так співпало за календарем, що команди Романа Ковальчика і Валерія Легчанова грали між собою на минулому тижні, і тому за великим рахунком один одного суперникам не буде чим здивувати. Про що можна казати напевне, так це про те, що головний тренер «Сокола» вже зможе розраховувати на голкіпера Ярослава Кожуховського, який відбув дискваліфікацію через своє вилучення в грі з «Кардиналом-Рівне». Натомість керманич «енергетиків» буде змушений розмірковувати, ким він може замінити Ярослава Кваснія, який тиждень тому виходив на майданчик в першій четвірці, але в одному з ігрових епізодів отримав жовту картку, яка для нього стала четвертою. Це не має стати для Валерія Легчанова великою проблемою, адже Квасній через вилучення в грі з МСК «Харків» не приймав участі в грі своєї команди в 22-му турі, коли суперником «Енергії» був «Рятувальник», і його тоді замінив Ігор Марциняк.

Щодо гри тижневої давнини, яка завершилася внічию 2:2, то це була нічия, яка не задовольнила жодну зі сторін. І дійсно, про яке задоволення може йти мова для Романа Ковальчика, коли його команда вигравала 2:0 і не втримала цю перевагу на заключних хвилинах гри? До того ж, ще й обидва голи були пропущені, коли «Сокіл» грав в форматі «чотири проти п’ятьох». Очевидно, що цей факт викриває певну проблему, в якій потрібно було знайти першопричину і в тренувальному процесі відпрацювати так, щоб команда не припускалася подібних помилок.

Про прагнення ж до перемоги «Енергії» говорять два моменти. Перший, що львів’яни пішли «на п’ятого» доволі рано, на 30-й хвилині, коли рахунок був 0:0. Другий – гра з п’ятим «Енергії», коли їй вдалося відігратися. Це був суттєвий ризик залишитися і без одного очка, що могли би стати реальністю, якби Андрій Хамдамов поцілив у порожні ворота на останній хвилині, але, тим не менше, Валерій Легчанов на цей ризик пішов.

Нічия зберегла різницю між «Енергією» та «Соколом» в очках. Львів’яни їх мають на два більше, але більше і на три гри. В анонсі гри 23-го туру між командами Романа Ковальчика та Валерія Легчанова відмічалося, що «три очки в п’ятничній грі, додані в один чи інший бік, суттєво вплинуть на статус-кво між «Соколом» та «Енергією». Ці слова залишаються актуальними і перед грою, яка відбудеться у Львові найближчої п’ятниці.

Львів. Чемпіонат України. Екстра-ліга
14 тур. 8 березня, п’ятниця. 14.00

«Енергія» (Львів) – «СОКІЛ» (Хмельницький)

Арбітри: Денис Куций, Олексій Фесенко (обидва – Харків), Андрій Кузьмін (Львів)
Хронометрист: Леся Мориконь (Львівська обл.)
Спостерігач арбітражу: Роман Проць (Дрогобич)
Делегат матчу: Богдан Мельник (Львів)

Трансляція на офіційному сайті СК «СОКІЛ» та на You Tube-каналі Футзал LIVE.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ