ДЮСШ «Сокіл» U-16 провела черговий міжнародний поєдинок на «ISTRIA FUTSAL MASTERS CUP-2021»

0
1122

Цього разу суперником підопічних Віталія Розпаченюка стала команда з Словенії FC “Bronx”. Враховуючи, що вікової групи Ю-16 у складі словенського клубу не було, то нашим хлопцям випало суперничати із гравцями на рік старше. Однак це не стало перешкодою до чергової перемоги “соколят”. Перший тайм пройшов на рівних швидкостях, але згодом хмельницька команда перехопила ініціативу. Спочатку вправно виконаний стандарт допоміг відзначитись Токарю, але вже скоро прикра помилка біля власних воріт призвела до голу в наші ворота. Відзначився Юрош Заріч. Ще одне ідеально розігране стандартне положення знову вивело наших хлопців уперед – 2:1. Нелогічний десятиметровий, наприкінці першої половини зустрічі, здавалось дозволив суперникам піти на перерву за нічийного рахунку, але черговий вдалий штрафний все ж таки довів справу до логічної перемоги “малинових” – 2:3.

DSC_0057Другий тайм був не менш активний та напружений за моментами, але впевнена гра голкіперів та брак впевненості на останньому рубежі атаки, не дозволили командам ще хоч раз відзначитись голом. У підсумку – 3:2 – перемога української команди, яка дозволила “Соколу” U-16 завершити виступи на турнірі із стовідсотковим показником.

FC “Bronx” (U-17) (Slovenia) – SC “Sokil” (U-16) – 2:3

Голи: Токар (6), Хібовський (16), Товпишко (25) – Urosh Zaric (12), Eurolinb Shala (25)

Пропонуємо вашій увазі відеоогляд гри та післяматчеве флеш-інтерв’ю учасника гри.