Два різних тайми «Сокола», і розгромна перемога над «Helpix-ом»

0
567

Паузу, яка в календарі «Сокола» виникла через міжнародне вікно УЄФА для матчів національних збірних, Роман Ковальчик вирішив заповнити двома контрольними матчами з провідними аматорськими командами Хмельницького, і нашим суперником в першому з них був «Helpix», який наразі є лідером фінального етапу Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років у дивізіоні 1. Гра проходила в форматі 2 тайми по 30 хвилин «брудного» часу.

Вже в стартові хвилини «Сокіл» створив кілька небезпечних моментів біля воріт «Helpix-а», але дуже надійно в цих епізодах діяв воротар Гринь. Пробити його вдалося тільки на 7-й хвилині, коли Олексій Майдан скористався ідеальною передачею Первєєва. Другий гол став результатом індивідуальних зусиль Максима Бернади, який спочатку запресингував суперника біля воріт Гриня, а потім і реалізував вихід сам на сам. За дві хвилини вже гравці «Helpix-а» застосували пресинг, що і дозволило їм відіграти один м’яч. Відповідь від «Сокола» не змусила на себе чекати – кутовий, різка передача Первєєва на Артура Хібовського, і рахунок став 3:1. На заключну третину першого тайму в наші ворота вийшов Житніковський і за хвилину до перерви змушений був капітулювати після удару з-меж штрафного майданчика. Перший тайм – лише мінімальна перевага «Сокола» 3:2.

Одразу після перерви вже Сергій Шевченко зайняв місце в «рамці» і після першого ж його підключення до атаки рахунок змінився: Андрій Хамдамов, отримавши передачу від воротаря, відзначився точним низовим ударом метрів з 11-ти. Розпочав Шевченко і наступну результативну атаку «Сокола», яку після передачі Первєєва довів до логічного завершення Микола Сохорук. Якщо раніше Влад Первєєв відмінно проявив себе як асистент (три результативні передачі!), то на 38-й хвилині відзначився вже сам – його гарматний постріл зі штрафного став для Гриня таким, що не береться. До сьомого голу у ворота «Helpix-а» призвела триходівка Шевченко-Сохорук-Гуцуляк, і Олегу треба було тільки підставити ногу в трьох метрах від воріт.

З підсумком гри вже все було зрозумілим, і цікавим було, чи зможе хтось з наших гравців оформити дубль. Андрій Хамдамов поблизу воріт Гриня діяв дуже наполегливо, це й принесло йому дивіденди у вигляді авторства ще одного голу. За хвилину м’яч в свій актив записав Кирило-Ілля Бабак, завершивши комбінацію за участю Хамдамова та Абзалова, і хоча грати ще було більше 16-ти хвилин, рахунок так і не змінився.

5 жовтня. Товариський матч

«Сокіл» – «Helpix» – 9:2 (3:2)

«Сокіл»: Бабенко (Житніковський, 21, Шевченко, 31) – Хамдамов, Абзалов, Бабак, Орган – Гуцуляк, Первєєв, Сохорук, Майдан – Хібовський, Бернада, Ростківський

Голи у «Сокола»: Майдан, 7, Бернада, 14, Хібовський, 18, Хамдамов, 34,43, Сохорук, 36, Первєєв, 38, Гуцуляк, 40, Бабак, 44

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ