Два різних тайми, дві різних частини першого тайму: «СОКІЛ» вдома поступився «ХІТу»

0
1028

По-різному провели перерву в чемпіонаті України суперники по грі п’ятого туру, яка проходила в Хмельницькому, між «Соколом» та «ХІТом». Хмельничани наполегливо тренувалися, в деякі дні в дворазовому режимі, і провели два товариських матчі з «Любартом». Кияни, в свою чергу, делегували до збірної України цілу п’ятірку гравців, тож, деякий час головний тренер «ХІТа» Олег Лук’яненко деякий час був позбавлений можливості проводити повноцінний тренувальний процес. Як позначаться і вплинуть ці фактори на ігровий тонус гравців, це мали показати перші хвилини звітної зустрічі.

І в них «Сокіл» неочікувано для багатьох мав суттєву перевагу. І не тільки по грі, а і за рахунком. Спокійно відбивши стартові атаки киян, підопічні Романа Ковальчика перевели гру на половину суперника, і гол у ворота Сірицького не змусив себе довго чекати. На четвертій хвилині Владислав Первєєв сам себе вивів на ударну позицію, пробив метрів з 12-ти, по польоту м’яча було таке враження, що він трохи зачепив Олега Гуцуляка, після чого влетів у ворота, але арбітри в якості автору першого голу в грі зафіксували саме Первєєва. Вдалий початок надихнув хмельничан, які діяли на високих швидкостях. На сьомій хвилині господарі змусили суперника сфолити, і на штрафному спрацювало те, що награвалося на тренуванні: Подлюк справа потужно пробив в напрямку дальньої штанги, де вже був Костянтин Абзалов, який і подвоїв рахунок.

Одразу ж тайм-аут від Олега Лук’яненка, після якого гравці «ХІТа» потрохи почали передавлювати гру на свою користь. І в цей важливий момент свою майстерність і свою важливість для команди продемонстрував Сергій Журба. На 11-й хвилині він зліва вийшов на удар і невідпорно пробив в ближню дев’ятку. Надалі Журба постійно гострими передачами постачав своїх партнерів при стандартах «ХІТа», які один за одним були дуже небезпечними для воріт Шевченка, і зрештою решт ця зброя гостей спрацювала на 16-й хвилині: на закидання свого капітана ударом злету відгукнуся Олександр Педяш.

Так рахунок став рівним, і, як виявилося, ненадовго. За хвилину Ярослав Лебідь справа пробив по воротам, м’яч від руки Гуцуляка змінив напрямок польоту, і Шевченко не виручив. Одразу ж в наших воротах з’явився Богдан Бабенко, але і він не довго протримався «сухим». На 19-й хвилині Олександр Школьний відгукнувся на простріл Педяша з ауту, і перевага «ХІТа» виросла до двох м’ячів.

За тієї кількості голів, які глядачі вже встигли побачити, важко було уявити, що забитих м’ячів в цій грі більше не буде. Але так воно згодом і виявилося, і ця гра доповнила ту безліч футбольних та футзальних поєдинків, в яких в першому таймі буває густо, а по перерві пусто-пусто.

Другий тайм розпочався з атак гостей і обстрілів воріт Бабенка, втім, Богдан грав надійно. «Сокіл» прагнув повернутися до тієї гри, яка в нього була на початку гри, але були певні обставини, які це не дозволяли. По-перше, на протилежному боці був досвідчений суперник, а по-друге – це відсутність Андрія Хамдамова. Незадовго до перерви при спробі нашого капітана пробити по воротам він наразився на блок, і в підсумку зазнав дуже болючого ушкодження. І настільки, що на другий тайм Хамдамов навіть не вийшов на майданчик, а був змушений їхати до лікарні для обстеження.

Приблизно з середини тайму «Сокіл» все більше часу проводив на половині суперника, а за 7.09 Сергій Шевченко повернувся в гру, щоб підключатися до наших атак. Нашому воротареві довелося багато набігатися туди-сюди, але все ж таки відсутність Хамдамова дала взнаки. Тим не менше, Сірицькому двічі довелося рятувати свою команду після дальніх ударів Подлюка, а найкращий момент, щоб скоротити рахунок, був у Первєєва, який за рахунок індивідуальних дій переграв одразу двох суперників, а от Сірицького вже не вдалося. В підсумку поразка «Сокола» 2:4, але після цієї гри, впевнені, всі в Екстра-лізі усвідомили, що цього сезону поїздки до Хмельницького будуть далеко не прогулянками.

Найближча офіційна гра у нашої команди буде 8-го жовтня в рамках шостого туру, коли у Львові «Сокіл» зіграє з місцевою «Енергією».