Два різні тайми «Сокола», і в підсумку розгромна поразка, яка жодним чином не по грі

0
601

До першого матчу плей-офф «Сокіл», на жаль, не зміг підійти в оптимальному стані. З одного боку відновився, хоча і не в повному обсязі, Богдан Токар, з іншого – через травму не було в заявці Миколи Сохорука, який, попри свій юний вік, в змозі зацементувати захист і індивідуально нейтралізувати будь-якого стовпа суперника, а саме таку тактику полюбляє застосувати київський «ХІТ», наш суперник в чвертьфінальній стадії серії ігор на виліт.

Відповідальність і важливість гри тиснули в перші хвилини не тільки на гравців «Сокола», з яких тільки один Андрій Хамдамов знає, що таке плей-офф, але і на досвідчених гравців «ХІТа». Суперники побоювалися помилися біля своїх воріт, і в першій п’ятихвилинці шанс відкрити рахунок був лише у Жука, який метрів з п’яти пробив у Шевченка. Поки кияни продовжували грати, розраховуючи на дальні удари та на можливу власну помилку хмельничан, «Сокіл» заграв активніше, і хоча реальних гольових моментів так і не було, але гра більшу частину часу проходила на половині гостей. Згодом у «ХІТа» стали звичними підключення Сухова, вони не приносили гостям дивідендів, шкода була лише в тому, що «Сокіл» так і не знаходив їм протидії.

Так тривало до 16-ї хвилині, коли Первєєв вибухнув двома гола. Спочатку здалеку пробив під поперечину так, що Сухов зреагував на цей удар запізно. А згодом Владислав вдало зіграв на перехопленні, обігрався з Хамдамовим і після його передачі з меж штрафного майданчика переграв Сухова.

За переваги 2:0 для «Сокола» важливим було принаймні зберегти цю різницю до перерви, але «ХІТ» відігрався, і треба визнати, що не без допомоги самих хмельничан. На 18-й хвилині Сухов розігнав контратаку, зробив передачу вліво на Шеремету, в якого сильний удар не вийшов, але і його було достатньо, щоб м’яч поміж ніг Шевченка залетів у ворота. На останній же хвилині тайму наші гравців не розібралися з тим, щоб просто вибити м’яч від своїх воріт і привезли собі аут. З нього «ХІТ» і відігрався: Жук прийняв м’яч поблизу воріт Шевченка і технічно пробив в кут воріт.

Ці два м’ячі повернули киян до гри, а по перерві їм перевагу принесло рішення Олега Лук’яненка змінити порядок виходу четвірок: перша четвірка гостей стала грати проти нашої молодіжної четвірки. На 24-й хвилині саме в такому форматі протягом хвилини вдалося відзначитися Жуку і Чернявському, а за три хвилин і Поночовному.

Плюс три – це вже була солідна перевага «ХІТа», і відіграти її у «Сокола» можливостей не було. Ближче до завершення другого тайму Шевченко всіма своїми подумками був виключно в атаках, на 35-й хвилині не встиг повернутися у ворота, а м’яч після удару Журби через весь майданчик залетів до сітки. За дві ж хвилин пенальті у ворота «Сокола» – це Токар зрізав у штрафному майданчику Чернявського, що і дозволило Жуку оформити хет-трик.

2:7 – поразка «Сокола» в першій грі, за тиждень в Києві друга гра. А підсумок з сьогоднішньої гри простий – «ХІТ» не є такою командою, яку б неможливо перемогти.

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ