Дмитро Бербенцев: «Швидкі голи – це ставлення гравців до того, про що їм говориться в роздягальні»

0
1405

Тренер херсонського «Продексіма» Дмитро Бербенцев прокоментував матч своєї команди проти хмельницького «Сокола» (5:1)

– Дмитро Вікторович, вже фішкою стало у Вашої команди, що ви потужно розпочинаєте. Так було проти АФФК «Суми», сьогодні три м’ячі. Наскільки такий початок вплинув на всю гру?
– Так вийшло, що ми вже кілька ігор поспіль забиваємо швидкі голи, але це в першу чергу ставлення гравців до того, про що їм говориться в роздягальні. Вони виходять заведеними, виходять налаштованими на результат. Зрозуміло, що хотілося б, що б ми в такому темпі грали всю гру, але це і є неможливим, і я не можу сказати, що згодом ми знизили темп. Просто, якщо в перші хвилини ми реалізували практично все, що ми створили, то потім ми до своїх моментів десь халатно ставилися, десь не вистачило реалізації.

– Вболівальникам буде цікавим, що сталося, що Андре Броканелло сьогодні не був присутнім на грі?
– Особисті питання. Він полетів до Іспанії по своїх особистих справах.

– Сьогодні також не був присутнім на грі Микола Білоцерківець. Ми знаємо, що він отримав пошкодження в попередній грі. Наскільки воно в нього серйозне?
– Орієнтовно 10-12 днів. Ми могли його взяти, спробувати, щоб він на уколах грав. Але не захотіли, тому що цей гравець дуже важливий для нашої команди, важливий для збірної. Тому вирішили його поберегти. Ми сьогодні грали складом трохи незвичним, тому що, окрім тих хлопців, яких ми втратили раніше – Скорий, Бессалов, ми сьогодні грали без Корсуна через перебір карток та Миколи Білоцерківця. Тому були складнощі з перестановками в четвірках, десь з награними комбінаціями, але хлопці впоралися.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ