Дежавю у Львові: «Сокіл» знову не забив і знову програв «Енергії» 0:2

0
520

Гра 16-го туру, або першого туру третього етапу, у Львові між «Енергією» та «Соколом» була третім очним поєдинком команд в цьому сезоні. Перші два вийшли напруженими, з інтригою до останніх секунд, і хоча вони принесли перемоги львів’янам, наша команда за певних обставин могла в них розраховувати на позитивний результат. В обох командах в звітній грі не обійшлося без втрат у вигляді травмованих гравців, втім, склади можна було вважати бойовими з обох боків, достатнім, щоб розраховувати на перемогу. Початок гри не оминув форс-мажор, і через масштабну повітряну тривогу вона розпочалася з запізненням на одну годину 45 хвилин.

Затримка вплинула на дії гравців, які дещо сумбурно розпочали гру. Відбувся обмін стандартами, завершенням яких не були точні удари. Тож, по-справжньому воротарі вступили в гру лише на сьомій хвилині, коли Шевченко спіймав м’яч після дальнього удару Кузя. «Сокіл» же свою небезпеку створив за дві хвилини, коли Шевченко підключився до атаки, зробив передачу на Бабака, але той справа пробив поруч з дальньою штангою. Ще за дві хвилини рахунок був відкритий. Після довгого закидання з половини «Енергії» Сохорук ніяково зупинив м’яч, той відскочив прямо на ногу Андрію Цілику, який в дотик спрямував м’яча до сітки.

Так «Енергія» повела в рахунку, попереду вона була і по фолах, яких на 12-й хвилині назбирала чотири. Надалі львів’яни діяли обережно, а на 17-й хвилині Зварич міг подвоювати перевагу господарів, коли опинився в штрафному майданчику наодинці з Шевченком, але наш воротар не дозволив себе переграти. За хвилину вже Пітуля продемонстрував свою майстерність: Данилюк протягом кількох секунд двічі був на ударній позиції, але воротар «Енергії» обидва рази грудьми відбив м’яч. Перший тайм – мінімальна перевага «Енергії» 1:0.

Малюнок гри по перерві не змінився: обопільні атаки без завершення ударами в ствір воріт. Так тривало до 23-ї хвилини, коли Шевченку довелося рятувати ворота після удару Кваснія. За три хвилини Сергій вже був безсилим: передача Теряєва зліва на Сергія Малишка була ідеальною, і гравцеві «Енергії» залишалося лише вразити порожні ворота. Ще за хвилину могло би бути і 3:0, але Шевченко зіграв блискуче, коли відбив удар Зварича впритул з двох метрів.

Після таких подій Шевченко на м’ячі «Сокола» вже став грати п’ятим польовим. Перша спроба тривалістю хвилину вийшла невдалою, і далі з підключеннями було складно, адже «Енергія» більше володіла м’ячем. Небезпеку воротам Пітулі самотужки створив Бабак, коли позбавив м’яча одразу двох суперників, а от воротаря господарів переграти не вдалося.

На 31-й хвилині Роман Ковальчик взяв тайм-аут, щоб підкорегувати дії гравців при грі «5 на 4». М’ячем вже більше став володіти «Сокіл», але Пітуля так і залишався без роботи. Час в заключні хвилини для нашої команди спливав дуже швидко, в цейтноті на 39-й хвилині назбиралося п’ять фолів, і в підсумку захист господарів вскрити так і не вдалося. «Сокіл» вдруге програв «Енергії» у Львові і вдруге 0:2.

Наступним суперником «Сокола» буде теж команда зі Львова, «in.IT», з якою гра відбудеться в Хмельницькому 27 січня.

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ