«ДЕ ТРЕЙДИНГ» – «СОКІЛ». Анонс матчу

0
837

25 грудня – день, коли щорічно відзначається Католицьке Різдво Христове, але тільки з недавніх часів це свято стало офіційним і в нашій країні. Кому точно буде не до святкувань найближчої суботи, так це гравцям клубів Екстра-ліги, які будуть залучені до матчів 16-го туру Parimatch Екстра-ліги, і серед них гравці хмельницького «Сокола». Наша команда в той час, коли Ви читаєте цей анонс, вже дісталася Сєвєродонецька, подолавши потягом більше тисячі кілометрів (це найдовший виїзд для «Сокола»), і гравці знаходяться в процесі заключного етапу підготовки до гри з «ДЕ ТРЕЙДИНГом». Достатньо тільки поглянути в турнірну таблицю одним оком, щоб зрозуміти наскільки ця гра важлива для обох команд. На поточний момент все виглядає так, що саме серед трійки команд – «ДЕ ТРЕЙДИНГ», АФФК «Суми» та «Сокіл» – буде визначатися, хто буде тим самим «третім зайвим», кому доведеться залишитися поза зоною плей-офф.

Обидві команди завдяки офіційному вікну УЄФА для проведення матчів національних збірних мали по два тижні, щоб підготуватися до гри. Наскільки підготовка була якісною, звісно, відповідь дасть тільки сама гра. Бо коли йде тижневий (або двотижневий, як в цьому конкретному випадку) процес підготовки, кожний тренер вважає, що все йде за планом, враховані всі деталі і нюанси, суперник розібраний ретельно, розроблений правильний план на гру, а вже після неї іноді трапляються такі колапси, як, наприклад, у нашої команди був в Києві, а у «ДЕ ТРЕЙДИНГа» два тижні тому в Харкові в грі проти «Viva Cup».

Втім, і те, щоб робити правильні висновки після таких от матчів, знайти правильний підхід до футболістів, щоб вони не знітилися в скрутний момент, а продовжували вірити в той шлях, яким їх ведуть, продовжували самозабутньо орати в тренувальному процесі, вдосконалюючи власні сильні сторони, і прибирали свої помилки та недоліки, це також складова роботи та майстерності тренера. Як це було в «Соколі», всі мали змогу побачити, а гравці львівської «Енергії» на собі відчути, два тижні тому в нашій попередній грі. Наша команда в протистоянні з багаторазовим чемпіоном України та володарем Кубку України знову постала цілком боєздатною одиницею, яка навіть за відсутності кількох провідних та досвідчених гравців диктувала свою волю та нав’язувала свою гру супернику. Те, що сил і потрібної концентрації у двох четвірок вистачило лише на 34 хвилини, це вже трохи інша справа. З одного боку, є присмак невдоволеності тим, що навіть і за той час «Сокіл» хоча і забив двічі, однак не зміг матеріалізувати в голи ще п’ять-шість моментів, які тягнули на показник «xG» (в системі InStat це так звані «очікувані голи»). З другого ж, тренерський штаб, та й керівництво клубу, могли наочно побачити, що молодий загін гравців, які раніше в нашій команді могли розраховувати на появу на майданчику хіба що в другій, і навіть третій четвірці, дає підстави розраховувати на нього найближчим часом. Ну, а дехто з цієї молоді цілком може вийти на той рівень, який дозволить бути лідером в команді і «тягнути» її на собі.

На відміну від «Сокола» умови, в яких зараз існує «ДЕ ТРЕЙДИНГ», не дозволяють йому дивитися в найближчу перспективу, розраховуючи на появу в «основі» великої кількості перспективної молоді. Це ні в якому разі не якийсь закид, просто команда з Миколаївки знаходиться на такому відрізку свого розвитку. Тому для підтримки та вдосконалення своєї поточної боєздатності доводиться йти на запрошення як гравців з досвідом ігор в Екстра-лізі, так і іноземних легіонерів. Оскільки сильні легіонери з тієї з Польщі, Угорщини, Чехії чи Словаччини до України не поїдуть (їхній орієнтир – це Іспанія, Італія або, наприклад, Франція), то приїжджають бразильці, а це – дужа тонка матерія. Вони, як правило, собі на думці, і наш чемпіонат розглядають як трамплін, як можливість якось себе засвітити в Європі, ну, а потім рвонути куди-небудь, де їм запропонують більше, ніж у нас.

Якщо попросити вболівальників пригадати дійсно якісних бразильців, які грали в нашому чемпіонаті, то тут напевне серед перших почуємо прізвища Біро Жаде та Сержао, які свого часу спричинили справжній фурор в Екстра-лізі. «Серед других» точно будуть, наприклад, Фумаса з Вассурою, сюди ж можна додати і Роніньо з Клаудіньо. Загалом таких бразильців назбирається не більше десятка. В той же чимало до нас незрозуміло як заїжджало і чимало відвертого шлаку, якого за кількістю загалом було в рази більше. Хоча добре всім відомо, що легіонер (або гравець з іншого міста) повинен на голову бути сильнішим за місцевого.

Тому до запрошення бразильців підхід має бути або ретельний, коли прискіпливо зважуються всі «за» та «проти», або можна сподіватися на те, що хтось з числа тих, хто до нас заїде, можливо, візьме та вистрілить. Або допоможе хоча б в поточному моменті. Ви ще пам’ятаєте, що минулого сезону за «ДЕ ТРЕЙДИНГ» грали такі персони, як Габріель, Родрігіньо та Абнер? Де вони зараз, хтозна. З приходом до лав нашого найближчого суперника Жуніньо та Лінекера підопічні Олександра Хурсова однозначно отримали певний імпульс, який знайшов своє відображення не тільки на грі, а і на кількості очок в турнірній таблиці. Тому повною несподіванкою були оті 0:8, які «ДЕ ТРЕЙДИНГ» отримав від «Viva Cup» і які ніщо не віщувало.

Нашій команді варто розраховувати на те, що фіаско в Харкові тільки стане додатковим подразником для підопічних Олександра Хурсова, тим «енерджайзером», який буде стимулювати їх реабілітуватися якнайшвидше. В 16-му турі ще кілька ігор, які по-своєму цікаві і привабливі, але пам’ятаючи про головне завдання регулярного чемпіонату – визначити учасників плей-офф, то гра в Сєвєродонецьку беззаперечно буде стояти в турі окремо.

Чемпіонат України. Parimatch Екстра-ліга. 16 тур. 25 грудня, субота

«ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка, Донецька обл.) – «СОКІЛ» (Хмельницький)

Сєвєродонецьк. Льодовий Палац спорту. 12.00

Арбітри: Олександр Білащенко (Чернігів), Олег Гопка (Черкаси), Артем Духан (Луганська обл.)
Хронометрист: Юлія Змієвська (Луганська обл.)
Спостерігач арбітражу: Геннадій Гора (Київ)
Делегат матчу: Юрій Кравченко (Київ)

Трансляція на офіційному сайті СК «СОКІЛ» та на You Tube-каналі Асоціації футзалу України.

В решті матчів 16-го туру Parimatch Екстра-ліги зустрічаються:
«Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
24.12 «Viva Cup» (Харків) – АФФК «Суми» (Суми) – 8:1
«Енергія» (Львів) – «ХІТ» (Київ)

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ