Філософія клубу

Історично, з моменту заснування у 2005-му році футзальний клуб СК “СОКІЛ” є уособленням подільського духу, духу перемін та постійного прогресу, жаги до свободи, перемог. “СОКІЛ” може програти на спортивному майданчику, але гравці команди ніколи не припиняють боротьби. Команда “СОКІЛ” може перемогти на футзальному полі, але гравці “СОКІЛ” ніколи не зневажають суперника. СК “СОКІЛ” прагне сягнути найвищих спортивних висот, впроваджуючи новітні підходи в процес функціонування клубу. 

Хмельницький – славетне місто героїв, тож місія СК “СОКІЛ” достойно нести славу міста та популяризувати Хмельницький за його межами.

Фундаментом існування та розвитку СК “СОКІЛ” є глибоке усвідомлення важливості здобутків клубу, його дружніх та партнерських стосунків, їхня всебічна підтримка та примноження. СК “СОКІЛ” цінує свого вболівальника і обираючи нові напрямки розвитку неодмінно бачить їх поруч із своїми відданими фанами. Уболівальники СК “СОКІЛ” по праву вважаються своєрідними естетами, які розбираються у спорті і наділені витонченим футзальним смаком. Уболівальники СК “СОКІЛ” хочуть, аби клуб, які вони підтримують був кращим з кращих, і, щиро вірять, одного дня це таки станеться. Тоді вони відчують і свою заслугу в цьому.

Виховання місцевих футбольних талантів, патріотів свого краю – пріоритетне завдання СК “СОКІЛ” на найближчі роки. У СК “СОКІЛ” гравців вчать грати у футзал із насолодою. Це визначальне: красива гра має бути вищою за результат.