Четверо гравців “Сокола” викликано у молодіжну збірну України

0
4432

Ілля Бакінський, Владислав Щербань, Артур Подлюк та Богдан Кручек зіграють у складі “жовто-синіх” в товариських матчах із молодіжною збірною Словаччини

21 та 22 травня молодіжна збірна України зіграє у Словаччині два товариські поєдинки з місцевою молодіжною збірною цієї країни. Обидві гри відбудуться у словацькому місті Кошице. Зазначимо, що перед виїздом у Словаччину наша «молодіжка» проведе з 18 по 20 травня короткотривалий збір в Ужгороді. Після цього «синьо-жовті» відправляться у Кошице, де і будуть зіграні два вищезазначені поєдинки зі словаками. Приємно, що для підготовки до участі у цих поєдинках наставник “молодіжки”, Віталій Одегов, викликав відразу чотирьох гравців хмельницького “Сокола”: Іллю Бакінського, Владислава Щербаня, Артура Подлюка та Богдана Кручека.

СКЛАД МОЛОДІЖНОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ НА ТОВАРИСЬКІ МАТЧІ ІЗ МОЛОДІЖНОЮ ЗБІРНОЮ СЛОВАЧЧИНИ

Воротарі: Ілля Бакінський (“Сокіл”), Тарас Левандівський (“Ураган”)

Польові гравці: Артур Подлюк, Владислав Щербань, Богдан Кручек (усі – “Сокіл”), Артем Мороховець, Максим Чеберяк, Олександр Карбула (усі – “ЛТК-ІнБев-НПУ”), Юліан Горбатий, Андрій Цілик, Мар’ян Пелех, Василь Кефа, Микола Микитюк (усі – “Ураган”), Олександр Пархоменко (“Інтер Мовістар”, Іспанія).

Олександр Таран, прес-служба СК “Сокіл”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ