Чемпіонат України (U-16): «Сокіл» здобув впевнену перемогу над «Любартом»

0
319

Перепочивши трохи більше ніж півтори години після переможної гри з «Юністю», підопічні Віталія Розпаченюка знову вийшли на майданчик, щоб зіграти заключну гру групового етапу чемпіонату України. Суперник нашої команди, луцький «Любарт», свою першу гру турніру провів у вівторок вранці, тож на відпочинок мав більше часу на кілька годин.

Попри це, «Сокіл» активно розпочав гру, і на другій хвилині Кирило Стасюк відкрив рахунок. Наші юнаки продовжували атакувати, і згодом Данило Бевз чудовим ударом метрів з десяти подвоїв перевагу хмельничан.

Нібито все у «Сокола» було під контролем, але несподівано почалися власні помилки, які дозволили лучанам не тільки перевести гру на нашу половину, а ще й створювати небезпеку воротам Сікорського. Тож гол, забитий на 8-й хвилині Вадимом Азізовим, був цілком логічним. Хмельничани були змушені розраховувати на рідкі контратаки, і після того, як на 11-й хвилині нашим хлопцям не вдалося реалізувати вихід «три в одного», Віталій Розпаченюк взяв тайм-аут. Він виявився доречним, атаки на наші ворота зупинилися, а після швидкої контратаки Дмитро Власов дотепно, п’ятою, з-меж штрафного майданчика повернув «Соколу» перевагу в два м’ячі. До перерви хмельничани не тільки її втримали, а й збільшили: контратаку «три в одного» точним ударом завершив Максим Бернада.

По перерві «Сокіл» був повним господарем ситуації на майданчику, втім, створюючи момент за момент, наші хлопці ніяк не могли реалізувати хоча б один з них. І, як це часто буває, пропустили у власні ворота гол фактично при першій же атаці «Любарту» в другому таймі. Щоб заспокоїти гру, потрібен був гол у відповідь, і наші хлопці з ним не забарилися: атаку в кілька дотиків точним ударом завершив Максим Бернада. Цей гол дозволив «Соколу» грати розкуто, за хвилину хмельничани розкатали захист суперника, і Микола Бевз забивав практично в порожні ворота. Цей гол і підбив підсумок всієї гри – 6:2.

Здобувши три перемоги, «Сокіл» посів перше місце в групі «В», і в середу в чвертьфіналі об 11.30 зіграє проти «ДЮСШ м. Бобровиця». Команда з Чернігівщини в своїй групі «А» була останньою, програвши всі три гри з загальним рахунком 3:28. В середу у «Сокола» в будь-якому випадку буде ще одна гра, але з ким і о котрій годині, це з’ясується після завершення всіх чвертьфінальних матчів.

30 листопада. Чемпіонат України серед юнаків (U-16)
«Любарт» (Луцьк) – «Сокіл» (Хмельницький) – 2:6 (1:4)

«Сокіл»: Ілля Сікорський, Юрій Войчишин – Максим Бернада, Данило Бевз, Ростислав Ростківський, Артур Хібовський – Артем Лисенко, Олексій Майдан, Максим Мельник, Олександр Товпишко, Кирило Стасюк, Дмитро Власов, Микита Карасьов, Артем Коваленко
Тренер Віталій Розпаченюк

Голи: Вадим Азізов, 8, Олександр Барболін, 26 – Кирило Стасюк, 2, Данило Бевз, 5,29, Дмитро Власов, 13, Максим Бернада, 16,28

Результати інших матчів другого ігрового дня

Група «А»
«DIMAX – Гімназія №5» (Енергодар, Запорізька обл.) – ДЮСШ «Слобожанське» (смт. Слобожанське, Дніпропетровська обл.) – 3:1
«ДЮСШ м. Бобровиця» (Чернігівська обл.) – «Фенікс» (Харків) – 2:12
«ДЮСШ м. Бобровиця» (Чернігівська обл.) – «DIMAX – Гімназія №5» (Енергодар, Запорізька обл.) – 0:8
«Фенікс» (Харків) – ДЮСШ «Слобожанське» (смт. Слобожанське, Дніпропетровська обл.) – 6:0

Турнірна таблиця групи «А»
1. «Фенікс» (Харків) – 3 гри, 9 очок, м’ячі 25:5
2. «DIMAX – Гімназія №5» (Енергодар, Запорізька обл.) – 3 гри, 6 очок, м’ячі 14:8
3. ДЮСШ «Слобожанське» (смт. Слобожанське, Дніпропетровська обл.) – 3 гри, 3 очки, м’ячі 9:10
4. «ДЮСШ м. Бобровиця» (Чернігівська обл.) – 3 гри, 0 очок, м’ячі 3:28

Група «В»
«ФК «Факел» Солоницівської ДЮСШ «Колос»» (смт. Пересічне, Харківська обл.) – «Любарт» (Луцьк) – 3:1
СДЮСШОР «Юність» (Чернігів) – «Сокіл» (Хмельницький) – 4:5
«Любарт» (Луцьк) – «Сокіл» (Хмельницький) – 2:6

«ФК «Факел» Солоницівської ДЮСШ «Колос»» (смт. Пересічне, Харківська обл.) – СДЮСШОР «Юність» (Чернігів) – 6:5
«Любарт» (Луцьк) – СДЮСШОР «Юність» (Чернігів) – 6:3

Турнірна таблиця групи «В»
1. «Сокіл» (Хмельницький) – 3 гри, 9 очок, м’ячі 14:6

2. «ФК «Факел» Солоницівської ДЮСШ «Колос»» (смт. Пересічне, Харківська обл.) – 3 гри, 6 очок, м’ячі 9:9
3. «Любарт» (Луцьк) – 3 гри, 3 очки, м’ячі 9:12
4. СДЮСШОР «Юність» (Чернігів) – 3 гри, 0 очок, м’ячі 12:17