Чемпіонат України (U-16): «Сокіл» здобув вольову перемогу над «Юністю»

0
354

Перший з двох матчів вівторка команда Віталія Розпаченюка проводила проти чернігівської «Юності», і початок першого тайму відіграла не кращим чином, пропустивши два м’ячі. Один з них вдалося відіграти на 13-й хвилині, коли Максим Бернада скористався необачним виходом голкіпера суперника зі своїх воріт і з центрального кола закотив м’яча у порожню «рамку». Перший тайм за чернігівцями 2:1.

Ледь розпочався другий тайм, як Бернада відзначився вдруге: Максим залишився один перед воротами і спокійно переграв голкіпера. Втім, рівні цифри на табло були лічені секунди, більше того – гравці «Юності» змусили капітулювати Юрія Войчишина двічі.

Знову нашій команді довелося відігруватися, на 22-й хвилині одному з гравців «Юності» м’яч влучив у руку в штрафному майданчику, і Данило Бевз з пенальті пробив без шансів для воротаря. Він же на 29-й хвилині оформив дубль, коли наполегливо зіграв біля воріт суперника і справа, з гострого кута, пробив повз голкіпера. Данило Бевз врешті решт став героєм матчу: саме його удар на 31-й хвилині приніс «Соколу» перемогу 5:4.

Сьогодні підопічні Віталій Розпаченюка ще раз вийдуть на майданчик: о 15.15 в них гра проти луцького «Любарту».

30 листопада. Чемпіонат України серед юнаків (U-16)
СДЮСШОР «Юність» (Чернігів) – «Сокіл» (Хмельницький) – 4:5 (2:1)

«Сокіл»: Ілля Сікорський, Юрій Войчишин – Максим Бернада, Данило Бевз, Ростислав Ростківський, Артур Хібовський – Артем Лисенко, Олексій Майдан, Максим Мельник, Олександр Товпишко, Кирило Стасюк, Дмитро Власов, Микита Карасьов, Артем Коваленко
Тренер Віталій Розпаченюк

Голи: Денис Чух, 6, Олександр Бабір, 10, Кирило Новіченко, 17, Кіріл Красковський, 18 – Максим Бернада, 13,17, Данило Бевз, 22,29,31

Попередження: Данило Бевз, 15, Ростислав Ростківський, 29

Результати інших матчів другого ігрового дня

Група «А»
«DIMAX – Гімназія №5» (Енергодар, Запорізька обл.) – ДЮСШ «Слобожанське» (смт. Слобожанське, Дніпропетровська обл.) – 3:1
«ДЮСШ м. Бобровиця» (Чернігівська обл.) – «Фенікс» (Харків) – 2:12
14.00. «ДЮСШ м. Бобровиця» (Чернігівська обл.) – «DIMAX – Гімназія №5» (Енергодар, Запорізька обл.)
17.45. «Фенікс» (Харків) – ДЮСШ «Слобожанське» (смт. Слобожанське, Дніпропетровська обл.)

Турнірна таблиця групи «А»
1. «Фенікс» (Харків) – 2 гри, 6 очок, м’ячі 19:5
2. «DIMAX – Гімназія №5» (Енергодар, Запорізька обл.) – 2 гри, 3 очки, м’ячі 6:8
3. ДЮСШ «Слобожанське» (смт. Слобожанське, Дніпропетровська обл.) – 2 гри, 3 очки, м’ячі 9:4
4. «ДЮСШ м. Бобровиця» (Чернігівська обл.) – 2 гри, 0 очок, м’ячі 3:20

Група «В»
«ФК «Факел» Солоницівської ДЮСШ «Колос»» (смт. Пересічне, Харківська обл.) – «Любарт» (Луцьк) – 3:1
СДЮСШОР «Юність» (Чернігів) – «Сокіл» (Хмельницький) – 4:5
15.15. «Любарт» (Луцьк) – «Сокіл» (Хмельницький)

16.30. «ФК «Факел» Солоницівської ДЮСШ «Колос»» (смт. Пересічне, Харківська обл.) – СДЮСШОР «Юність» (Чернігів)
19.00. «Любарт» (Луцьк) – СДЮСШОР «Юність» (Чернігів)

Турнірна таблиця групи «В»
1. «Сокіл» (Хмельницький) – 2 гри, 6 очок, м’ячі 8:4

2. «ФК «Факел» Солоницівської ДЮСШ «Колос»» (смт. Пересічне, Харківська обл.) – 2 гри, 3 очки, м’ячі 3:4
3. СДЮСШОР «Юність» (Чернігів) – 1 гра, 0 очок, м’ячі 4:5
4. «Любарт» (Луцьк) – 1 гра, 0 очок, м’ячі 1:3