Чемпіонат України (U-16): «Сокіл» стартував з перемоги над «Факелом»

0
547

В понеділок, 29 листопада, в Білозір’ї, що на Черкащині, стартував чемпіонат України серед команд U-16. Хмельницький «Сокіл» в цьому змаганні представлений командою вікової категорії 2006/2007 р.н. (тренер – Віталій Розпаченюк).

До цього турніру Комітет дитячо-юнацького футзалу загалом залучив вісім команд, які розбиті на дві групи по чотири команди. Спочатку вони проведуть одноколовий турнір в групах, а на наступному етапі пройдуть чвертьфінальні матчі за перехресною схемою (перша команда групи А зіграє з четвертою командою групи Б, друга команда групи А зіграє з третьою командою групи Б і т.д.). Після цих матчів будуть визначені півфіналісти, які будуть боротися за чемпіонство та призові місця, і чотири команди, які розіграють місця з п’ятого по восьме. Загалом весь чемпіонат України (U-16) пройде в період з 29 листопада по 2 грудня.

Одразу зазначимо, що до Білозір’я «Сокіл» (U-16) виїхав не в оптимальному складі, і через різні причини Віталій Розпаченюк не зміг залучити до ігор Назарія Токара та воротаря Владислава Житніковського.

В перший ігровий день суперником підопічних Віталій Розпаченюка була команда зі складною назвою «ФК «Факел» Солоницівської ДЮСШ «Колос»», яка представляє смт Пересічне, розташоване поблизу Харкова. Перший тайм проходив за переваги «Сокола», але втілити її в забитий м’яч вдалося лише під завісу тайму. На 14-й хвилині Бернада запресингував суперника біля воріт «Факела», після чого м’яч опинився у  Ростислава Ростківського, який спокійно переграв воротаря.

Подвоїти рахунок «Сокіл» зміг по перерві, коли на 24-й хвилині Артем Лисенко вразив ворота дальнім ударом метрів з десяти. За три хвилини хмельничани провели розкішну комбінацію з виходом із захисту з-під пресингу, і після передачі Ростківського Олександр Товпишко низовим ударом прошив воротаря «Факела». В підсумку 3:0 – є перша перемога «Сокола».

У вівторок, 30 листопада, підопічні Віталій Розпаченюка двічі вийдуть на майданчик: о 12.45 гра проти СДЮШОР «Юність» з Чернігова, а о 15.15 проти луцького «Любарту».

29 листопада. Чемпіонат України серед юнаків (U-16)
«Сокіл» (Хмельницький) – «ФК «Факел» Солоницівської ДЮСШ «Колос»» (смт. Пересічне, Харківська обл.) – 3:0 (1:0)

«Сокіл»: Ілля Сікорський – Максим Бернада, Данило Бевз, Ростислав Ростківський, Артур Хібовський – Артем Лисенко, Олексій Майдан, Максим Мельник, Олександр Товпишко, Кирило Стасюк, Дмитро Власов, Микита Карасьов, Артем Коваленко – Юрій Войчишин
Тренер Віталій Розпаченюк

Голи: Ростислав Ростківський, 14, Артем Лисенко, 24, Олександр Товпишко, 27

Попередження: Олександр Ляшков, 9

Результати інших матчів першого ігрового дня

Група А
ДЮСШ «Слобожанське» (смт. Слобожанське, Дніпропетровська обл.) – «ДЮСШ м. Бобровиця» (Чернігівська обл.) – 8:1
«Фенікс» (Харків) – «DIMAX – Гімназія №5» (Енергодар, Запорізька обл.) – 7:3