Чемпіонат України (U-16): «Сокіл» розгромив «ДЮСШ м. Бобровиця» і вийшов в півфінал

0
405

З огляду на підсумки матчів групового етапу чвертьфінальна гра «Сокола» проти «ДЮСШ м. Бобровиця» не мала бути проблемною для нашої команди. Хмельничани в своїй групі виграли всі три гри, в той час як команда з Чернігівської області всі свої матчі програла та й ще з розгромними рахунками. Втім, ігри на виліт – це дещо особливе, тому те, що ти сильніший, треба доводити на майданчику.

«Сокіл» взявся за справу одразу, і на другій хвилині арбітри зафіксували перше взяття воріт – це Дмитро Власов точно пробив в дальній кут справа метрів з семи. Пройшло всього дві хвилини, як наша команда збільшила свою перевагу до трьох м’ячів: відзначилися Артур Хібовський та знову Власов. І тільки після цього хмельничани дозволили супернику огризнутися контратакою, яку завершив Ярослав Богданович. Втім, «Сокіл» комфортну перевагу повернув собі миттєво – в першій же нашій атаці у відповідь гол в свій актив записав Максим Бернада.

Надалі «Сокіл» повністю володів перевагою, і це дозволяло Віталію Розпаченюку задіювати на майданчику деяких гравців, які в попередніх іграх грали не так багато. У нашої команди було ще кілька нагод збільшити рахунок, але він 4:1 так до перерви і не змінився.

В другому таймі гра вже не була такою інтенсивною, «соколята» багато контролювали м’яч, а збільшити свою перевагу вдалося на 23-й хвилині – Дмитро Власов дальнім ударом оформив хет-трик. Майже до фінальної сирени майстерність воротаря «ДЮСШ м. Бобровиця» Олексія Коника не дозволяла «Соколу» довести рахунок до розгромного, і тільки на останніх секундах Ростислав Ростківський таки зробив це.

Перемога 6:1 дозволила нашій команді вийти в півфінал, і сьогодні ж о 17.45 «Сокіл» зіграє з командою «DIMAX – Гімназія №5» (Енергодар, Запорізька обл.).

1 грудня. Чемпіонат України серед юнаків (U-16). Чвертьфінал
«Сокіл» (Хмельницький) – «ДЮСШ м. Бобровиця» (Чернігівська обл.) – 6:1 (4:1)

«Сокіл»: Ілля Сікорський, Юрій Войчишин – Максим Бернада, Данило Бевз, Ростислав Ростківський, Артур Хібовський – Артем Лисенко, Олексій Майдан, Максим Мельник, Олександр Товпишко, Кирило Стасюк, Дмитро Власов, Микита Карасьов, Артем Коваленко
Тренер Віталій Розпаченюк

Голи: Дмитро Власов, 2,4,23, Артур Хібовський, 4, Максим Бернада, 6, Ростислав Ростківський, 32 – Ярослав Богданович, 5

Попередження: Володимир Халімон, 30

Результати матчів третього ігрового дня

Чвертьфінали
«Фенікс» (Харків) – СДЮСШОР «Юність» (Чернігів) – 9:4
ДЮСШ «Слобожанське» (смт. Слобожанське, Дніпропетровська обл.) – «ФК «Факел» Солоницівської ДЮСШ «Колос»» (смт. Пересічне, Харківська обл.) – 7:0
«Сокіл» (Хмельницький) – «ДЮСШ м. Бобровиця» (Чернігівська обл.) – 6:1
«Любарт» (Луцьк) – «DIMAX – Гімназія №5» (Енергодар, Запорізька обл.) – 1:6

Півфінали за 5-8 місця
14.00. СДЮСШОР «Юність» (Чернігів) – «ФК «Факел» Солоницівської ДЮСШ «Колос»» (смт. Пересічне, Харківська обл.)
15.15. «ДЮСШ м. Бобровиця» (Чернігівська обл.) – «Любарт» (Луцьк)