Чемпіонат України (U-16): «Сокіл» переміг «DIMAX – Гімназія №5» і зіграє в фіналі

0
281

Суперником «Сокола» в боротьбі за місце в фіналі була команда «DIMAX – Гімназія №5» з Енергодару, яка на груповому етапі посіла в своїй групі «А» друге місце, поступившись лише харківському «Феніксу», а в чвертьфіналі за рахунок потужної гри в другому таймі здолала луцький «Любарт». Щодо заявки «гімназистів» на цей турнір, то можна відмітити, що в ній загалом 10 гравців, троє з яких так звані «пізняки» 2005 р.н., ще двоє 2007 р.н., решта ж 2006 р.н.

З помітним бажанням розпочала гру наша команда, діяла агресивно, тому було дуже прикро за такої гри пропустити. На третій хвилині після закидання на нашу половину Олександру Касаріму вдався диво-удар справа в дальню дев’ятку – такий м’яч не кожний воротар і в Екстра-лізі відіб’є, от і юному Юрію Войчишину це не вдалося.

За мінімальної переваги в рахунку наш суперник повністю «закрився» на своїй половині, і «соколятам» потрібно було взламувати насичений захист. В нагоді могли б бути стандарти, і після одного з них, на 9-й хвилині, Ростківський ударом злету влучив у штангу. За пару хвилин Ростислав поправив приціл і низовим ударом зліва змусив капітулювати воротаря запорожан. І надалі «Сокіл» майже весь час володів м’ячем, при «глухому» захисту суперника таки створив дві гольових нагоди, але використати їх не вдалося.

Другий тайм малюнок гри не змінив. «DIMAX – Гімназія №5» продовжував грати виключно від захисту, а наша команда атакувала. Двічі після удари Бевзи та Ростківського ворота нашого суперника рятувала штанга, на що «гімназисти» відповіли нереалізованим виходом Борисенка сам на сам. Пробити захисний мур нашим хлопцям вдалося на 23-й хвилині, коли Данило Бевз невідпорно пробив справа з гострого кута.

По такій грі не можна було розслаблятися, дозволяти супернику повернути гру, тому наші хлопці продовжували вести свою гру, і на 26-й хвилині після стандарту м’яч відскочив до вільного Бевзи, який ударом з семи метрів розстріляв ворота. Інтрига ще була, втім «Сокіл» впевнено контролював гру, а за кілька секунд до фінальної сирени Ростківський потужним ударом встановив остаточний рахунок 4:1.

«Сокіл» вийшов в фінал, і в четвер о 12.45 зіграє проти харківського «Фенікса», який, як і наша команда, в Білозір’ї виграв всі свої матчі.

1 грудня. Чемпіонат України серед юнаків (U-16). Півфінал
«Сокіл» (Хмельницький) – «DIMAX – Гімназія №5» (Енергодар, Запорізька обл.) – 4:1 (1:1)

«Сокіл»: Юрій Войчишин – Максим Бернада, Данило Бевз, Ростислав Ростківський, Артур Хібовський – Артем Лисенко, Олексій Майдан, Максим Мельник, Олександр Товпишко, Кирило Стасюк, Дмитро Власов, Микита Карасьов, Артем Коваленко – Ілля Сікорський
Тренер Віталій Розпаченюк

Голи: Ростислав Ростківський, 11,32, Данило Бевз, 23,26 – Олександр Касарім, 3

Попередження: Олександр Касарім, 13

Результати матчів третього ігрового дня

Чвертьфінали
«Фенікс» (Харків) – СДЮСШОР «Юність» (Чернігів) – 9:4
ДЮСШ «Слобожанське» (смт. Слобожанське, Дніпропетровська обл.) – «ФК «Факел» Солоницівської ДЮСШ «Колос»» (смт. Пересічне, Харківська обл.) – 7:0
«Сокіл» (Хмельницький) – «ДЮСШ м. Бобровиця» (Чернігівська обл.) – 6:1
«Любарт» (Луцьк) – «DIMAX – Гімназія №5» (Енергодар, Запорізька обл.) – 1:6

Півфінали за 5-8 місця
СДЮСШОР «Юність» (Чернігів) – «ФК «Факел» Солоницівської ДЮСШ «Колос»» (смт. Пересічне, Харківська обл.) – 4:4 (пенальті 5:4)
«ДЮСШ м. Бобровиця» (Чернігівська обл.) – «Любарт» (Луцьк) – 2:4

Півфінали
«Фенікс» (Харків) – ДЮСШ «Слобожанське» (смт. Слобожанське, Дніпропетровська обл.) – 4:3

Таким чином, в заключний день чемпіонату України, 2 грудня, зіграють такі пари суперників: